We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

Úvod

University Of South Carolina Salkehatchie je centrálně umístěný v nížině Jižní Karolíny s kampusy ve Walterboro a Allendale. Jak se náš areál rozrostl, rostl i náš vzdělávací, kulturní a ekonomický dopad na komunitu. Jsme nadšeni, že budeme i nadále hrát důležitou roli v životě místních občanů, když vstupujeme do pátého desetiletí služby venkovské nížině.

Na University of South Carolina Salkehatchie se našim studentům daří a mají nezapomenutelné vysokoškolské zážitky. Díky cenově dostupnému školnému a poplatkům, spoustě možností studia, nízkému poměru mezi studenty a učiteli a vynikající schopnosti věnované pomoci každému studentovi plně využít jeho potenciál, má každý student šanci růst a učit se.

Naši studenti postupují kupředu, ať už to znamená pokračovat ve čtyřleté škole, najít smysluplnou práci v oboru, který mají rádi, nebo jen znát jejich další postup. Každý student na University Of South Carolina Salkehatchie je jednotlivec a naším cílem je pomoci jim uspět.

Místa

  • Allendale

    James Brandt Boulevard,465, 29810, Allendale

    Otázky