Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

Úvod

University of Southampton Malaysia byla otevřena v EduCity (Johor) v říjnu 2012. Univerzita má celosvětovou reputaci pro akademickou dokonalost a je zakládajícím členem Russell Group britských univerzit s intenzivním výzkumem.

University of Southampton patří mezi 100 nejlepších vysokoškolských institucí na světě. Díky světovému žebříčku QS World University Rankings 2021 se univerzita v Southamptonu umístila na 90. místě mezi světovými univerzitami, což z University of Southampton Malaysia učinilo nejlepší univerzitu ve Velké Británii v Malajsii.

Programy nabízené v Southamptonu v Malajsii jsou vysoce hodnoceny po celém světě a ve Velké Británii. Jsme na prvním místě ve Velké Británii pro program elektrotechniky a elektroniky (Guardian University Guide, 2021), číslo 4 pro strojírenství (The Times and Sunday Times Good University Guide, 2020), číslo 7 pro letectví a astronautiku (The Complete University Guide, 2021) a číslo 11 pro informatiku (The Complete University Guide, 2021). Náš program pro podnikání, management a marketing je podle Guardian University Guide 2020 také zařazen mezi 10 nejlepších ve Velké Británii.

Naši studenti mohou těžit z toho nejlepšího z obou světů studiem v Malajsii a ve Velké Británii. Inženýrské programy univerzity jsou rozděleny do táborů: studenti inženýrství studují 2 roky v Malajsii a 2 roky ve Velké Británii. Studenti z ostatních programů také mohou kdykoli požádat o dokončení studia ve Velké Británii (k dispozici jsou modely doručení 1 + 2 a 2 + 1).

Studium na University of Southampton Malaysia pomáhá ušetřit až 75% nákladů ve srovnání s úplným dokončením programů ve Velké Británii. Programy Engineering split-campus jsou o 40% dostupnější. Naši studenti inženýrství platí za 1. a 2. ročník studia v Malajsii Ringgit (MYR) a po přechodu do Velké Británie na 3. a 4. ročník mají slevu 20%. Studenti studující obchodní programy v kampusu Malajsie ušetří až 60 % nákladů na náš studijní program se sídlem ve Velké Británii, pokud se rozhodnou dokončit programy plně v kampusu Malajsie.

Naši studenti spolupracují s předními světovými akademiky, mají přístup k nejmodernějším zařízením a globální spolupráci. Studentům studujícím v kampusu Malajsie je nabízen stejný obsah kurzu a kvalita výuky jako studentům ve Velké Británii. Mnoho zdrojů a zařízení, které jsou k dispozici v kampusu ve Velké Británii, lze také hodnotit studenty našeho malajského kampusu, jako je digitální knihovna a kariérní webináře. Nový kampus Malajsie * zahrnuje nejmodernější laboratoře a zařízení, jako je laboratoř Dry Research Lab, Design Studio, Computer Science Lab, Thermofluid Lab, Aero Lab a Green Energy Lab. V kampusu ve Velké Británii jsme investovali 8 mil. £ do našich vysokoškolských výukových a projektových laboratoří. 98% absolventů Southamptonu bylo zaměstnáno nebo pokračovalo ve studiu do šesti měsíců od ukončení studia (Graduate Outcome, 2017/18). Naši noví absolventi začali pracovat s předními světovými společnostmi, jako jsou Dyson, Huawei Malaysia a JP Morgan.

V září 2021 University of Southampton Malaysia přivítá studenty v našem novém kampusu *, který je součástí EcoBotanic City v Johoru. Nový vícepodlažní kampus je postaven tak, aby pojal až 2 000 studentů, a nabízí nejmodernější laboratoře, vzdělávací a rekreační prostory pro výjimečný vzdělávací zážitek. Naši studenti si mohou užít film, nakupování a další v široké škále zábavních zařízení v řadě nákupních center v těsné blízkosti EcoBotanic City. Náš kampus je jen 40 minut jízdy od Singapuru. Studenti univerzity také rádi cestují do Kuala Lumpuru nebo do jiných částí Malajsie na krátké víkendové výlety s pohodlnými dopravními systémy.

* podléhá schválení Ministerstva vysokého školství

Místa

  • Johor Bahru

    No. 3, Persiaran Canselor 1, Kota Ilmu EduCity, 79200 Iskandar Puteri, Johor,, , Johor Bahru

  • Southampton

    Southampton, Spojené království

    Otázky