Keystone logo
University of Trento Bakalář v oboru počítače, komunikace a elektronické inženýrství
University of Trento

Bakalář v oboru počítače, komunikace a elektronické inženýrství

Trento, Itálie

3 Years

Angličtina, Italština

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 4 500 / per year *

Na kampusu

* EU 340-2400 EUR (rozsah poplatků založený na osobním příjmu a zásluhách); Mimo EU: 1 000 – 4 500 EUR (rozsah poplatků založený pouze na zásluhách, tj. skóre při hodnocení žádosti)

Úvod

Bakalářský studijní program Počítač, komunikace a elektronické inženýrství kombinuje tři hlavní disciplíny v oblasti informačního inženýrství: počítačové inženýrství, informační a komunikační inženýrství a elektronické inženýrství. Program sdílí interdisciplinární jádro předmětů a poskytuje dva učební plány, jeden v italštině a jeden v angličtině. Oba trvají 3 roky a vyžadují 180 kreditů. Kurikulum v angličtině nabízí vedle prvního sledu běžných kurzů mezioborové vzdělávání integrací kurzů, které charakterizují každou ze tří oblastí.

Bakalářský obor Počítačové, komunikační a elektronické inženýrství poskytuje studentům obecné dovednosti v oblasti informačního inženýrství a v závislosti na zvoleném zaměření i specifické dovednosti v oblasti informačních technologií, telekomunikací a elektroniky. Hlavní akademické oblasti jsou:

  • Matematika a fyzika
  • Ekonomika a organizace podnikání
  • Počítačové inženýrství
  • Technologie a systémy pro telekomunikace
  • Elektronická zařízení a obvody

K základním kurzům se přidávají specializační kurzy pro získání doplňkových metodických nebo odborných dovedností. Studijní obor je silně projektový: je zaměřen na využití laboratoří a podporuje aktivity pro návrh zařízení a softwaru.

219031_Picture1.png

Výsledek programu

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Vybavení

O Škole

Otázky