Keystone logo
University of Washington BS v informatice
University of Washington

BS v informatice

Seattle, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

University of Washington (UW) Paul G. Allen School of Computer Science & Engineering (CSE) obsluhuje přes 1 500 vysokoškoláků v našich dvou oborech a mnoho dalších prostřednictvím úvodních a vedlejších kurzů. Naše laboratoře a zařízení nabízejí špičkové prostředí pro učení a shromažďování, kde můžete tvrdě pracovat jednotlivě i s ostatními, kteří se zajímají o to, jak výpočetní technologie může změnit svět. Allenova škola slouží také jako vstupní bod pro studenty v kampusu UW, kde mohou prozkoumat svět výpočetní techniky s kurzy navrženými tak, aby všichni studenti bez ohledu na hlavní obor mohli rozvíjet výpočetní myšlení a praktické programovací dovednosti.

Allenova škola nabízí dva vysokoškolské obory: Bachelor of Science in Computer Science (CS) a Bachelor of Science in Computer Engineering (CE). Titul CS se uděluje na Vysoké škole umění a věd. Ve srovnání s CE má širší požadavky na svobodná umění a všeobecné vzdělávání a nabízí větší flexibilitu v požadavcích na vyšší divizi. Stupeň CE se uděluje na College of Engineering a je akreditován společností ABET. Požadavky CE kladou relativně větší důraz na matematiku a přírodní vědy, stejně jako na výpočetní hardware.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy