Keystone logo
University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

Úvod

University of Wisconsin-Eau Claire je trvale hodnocena mezi 10 nejlepšími středozápadními univerzitami a je celostátně uznávána za kvalitní akademické pracovníky a vysokou návratnost investic. Mezi našimi řadami jsou slavní vědci a nositelé ocenění, lidé, kteří jsou nadšení pro své intelektuální činnosti, kritičtí myslitelé a inovátoři hluboce odhodlaní komunikovat s okolním světem a zlepšovat ho.

Náš kampus poskytuje nádherné prostředí pro život a učení. Naše fakulta a zaměstnanci poskytují pokyny, inspiraci a výzvy, díky nimž je vzdělávání výjimečné. Století uznávaných Blugoldů po celém světě poskytuje důkazy o tom, že životy se mění a právě zde se zahajují smysluplné kariéry.

Nevyhýbáme se posouvání hranic. Na University of Wisconsin -Eau Claire přepisujeme psané, dosahujeme nemyslitelných a vymýšlíme nepředstavitelné. Věříme, že otevřená mysl nejen otevírá dveře, ale odemyká brilantnost a transformaci. Srdcem každého Blugoldu je soucit. A když přijmeme své rozdíly, změníme naši perspektivu a pracujeme jako tým, jsme silou, se kterou je třeba počítat - všechno je možné.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Eau Claire

    Garfield Avenue,105, 54701, Eau Claire

    Otázky