Keystone logo
University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

Úvod

Historické centrum La Crosse, uznávané jako jedno z nejlepších míst k životu s jeho uměním, restauracemi a nákupy, je jen pár kroků nebo bezplatnou jízdou autobusem od kampusu. S populací 52 000 je toho za hranicemi města spousta. Vydejte se a prozkoumejte okolní útesy. Tábor, výlet, kajak a kolo. Pohledy zůstanou v paměti vyryté po celý život. Nakonec, zasáhnout knihy může být pro váš mozek dobré, ale příroda živí duši.

Zažijte inovativní akademiky na krásném západním pobřeží Wisconsinu! Uvidíte, proč se řadíme mezi hvězdné středozápadní univerzity a jsme Kiplingerovou špičkovou hodnotou. Jsme: Uhnízděný kolem mohutných útesů a klikatících se řek, La Crosse je kulturním centrem regionu.

Staňte se součástí aktivního kampusu. Nechte se inspirovat novými cestami. Vylepšete své vzdělání stimulací akademických, sociálních a kulturních zkušeností. Objevte malé velikosti třídy a úžasné učitele, kteří zapojují studenty do třídy i mimo ni.

Tyto jemné vlastnosti vedou k vysoké míře retence a silné míře promoce. Naši studenti nejsou úspěšní pouze na akademické půdě - najdou také trvalou kariéru.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • La Crosse

    State Street,1725, 54601, La Crosse

    Otázky