Keystone logo
University of Wisconsin Superior B.A. in Communicating Arts - Multimedia Journalism Concentration
University of Wisconsin Superior

B.A. in Communicating Arts - Multimedia Journalism Concentration

Superior, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 15 945

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Jako jeden z nejnovějších programů na UW-Superior je program multimediální žurnalistiky navržen tak, aby odrážel změny v žurnalistickém průmyslu a uspokojil rostoucí poptávku po multimediálních novinářích a komunikačních profesionálech. Program je v regionu jedinečný a liší se od tradičních žurnalistických programů tím, že připravuje studenty na zkušené digitální vypravěče, kteří zkoumají, skládají a produkují díla, která mají být masově komunikována napříč širokou škálou mediálních platforem.

Studenti si volí doplňkové zaměření v oblastech obchodní komunikace, internetové komunikace, mediální produkce nebo fotografie. Tento program je k dispozici buď na akademické půdě jako hlavní soustředění Communicating Arts nebo online jako vedlejší.

Studenti, kteří byli vyvinuti po konzultaci s regionálními médii a vedoucími komunikacemi, mají četné možnosti zážitkového učení na akademické půdě i v komunitě, včetně Wisconsinského veřejného rozhlasu (umístěného na akademické půdě), studentských novin The Promethean, Yellowjacket Athletics a dalších.

Studenti studující na akademické půdě těží z nově zrekonstruovaných vzdělávacích prostor a nejmodernějšího vybavení, včetně laboratoře pro úpravu médií, profesionálního zařízení pro produkci videa a zvuku a nahrávacího studia KUWS.

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Profesionální bakalářský titul v oboru Multimedia & Creative Technologies
    • Antwerp, Belgie
  • Dvojitý diplom z inženýrství audiovizuálních systémů a multimediálního inženýrství (vyučováno ve španělštině)
    • Barcelona, Španělsko
  • Hons. Bakalář umění v multimédiích
    • Hamilton, Kanada