We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Malta

University of Malta

University of Malta

Úvod

UM leží na křižovatce Středozemního moře a v průběhu své 400leté historie je centrem mezinárodní akademické výměny na ostrově. UM je přední vysokoškolská instituce na Maltě a její struktury jsou v souladu s Boloňským procesem a evropským prostorem vysokoškolského vzdělávání.

Univerzita se snaží provádět akademický výzkum a poskytovat živé vysokoškolské vzdělání v oblasti umění, věd a humanitních oborů, jak to vyžaduje ekonomický, sociální a kulturní rozvoj Malty. Kurzy na UM jsou navrženy tak, aby předváděly vysoce kvalifikované profesionály ve více oborech. Komunita absolventů UM exponenciálně roste: více než 3 500 studentů každoročně absolvuje různé obory.

Jazykem výuky je angličtina a asi 12% studentské populace je mezinárodní.

Dnes se UM skládá ze čtrnácti fakult, řady interdisciplinárních institucí a center, tří škol a juniorské vysoké školy. Vedle hlavního kampusu, který se nachází u Msidy, existují další tři areály: Valletta, Marsaxlokk, Gozo.

Místa

 • Valletta

  Valletta Campus University of Malta St.Paul's Street Valletta Malta

  • Rome

   Viale Romania,32, 00197, Rome

   • Msida

    Tal-Qroqq, Msida, MSD 2080, Msida

    Otázky