Keystone logo
University of New York in Prague (UNYP) Bakalář v oboru komunikace a média: koncentrace v multimediální žurnalistice
University of New York in Prague (UNYP)

Bakalář v oboru komunikace a média: koncentrace v multimediální žurnalistice

Prague, Česká republika

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 12 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Sdílejte svou vášeň se světem na různých platformách s bakalářem v oboru komunikace a média se zaměřením na multimediální žurnalistiku

Multimediální žurnalistika se zabývá používáním více platforem k vyprávění příběhů. Široká škála platforem a souhlasu médií, které jsou dnes k dispozici, znamená, že být úspěšný v žurnalistice znamená mít flexibilitu přizpůsobit se různým potřebám a přáním různých veřejnosti a organizací.

Soustředění Multimediální žurnalistika na University of New York in Prague připravuje studenty na vzrušující kariéru v neustále se vyvíjejícím odvětví mediálního obsahu, ať už jako tvůrci obsahu nebo jako jeho správce. Studenti získají dovednosti při vytváření originálního a poutavého žurnalistického materiálu pro všechny současné kanály, ať už se jedná o tištěné a digitální publikace, audio nebo video. Zaměřuje se na širokou škálu přístupů, a to jak seriózních (psaní zpráv), tak populárních (zábava, cestování a další).

Aby byl student způsobilý k získání titulu Komunikace a média se zaměřením na multimediální žurnalistiku, musí být zapsán na Státní univerzitě v New Yorku Empire State University a v duálním studijním programu UNYP . Pro získání soustředění v multimediální žurnalistice musí studenti získat 12 kreditů (24 ECTS kreditů) v předmětech ze seznamu soustředěných předmětů; vybrat téma bakalářské práce v tématu souvisejícím se zaměřením koncentrace; a uspět v české státní zkoušce a získat bakalářský titul UNYP . Název soustředění se objeví v Dodatku k diplomu UNYP spolu se specifikací majora.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky