Keystone logo
University of South Carolina Počítačová věda a technika
University of South Carolina

Počítačová věda a technika

Columbia, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Počítačoví odborníci navrhovat a stavět softwarové aplikace. Počítačové inženýři stavět a programovat vestavěných systémů. Počítačové informační systémy Odborníci návrh a implementaci řešení informačních technologií pro podnikání.

Computing jako profese

Počítačoví vědci a inženýři platí teorie a principy matematiky a přírodních věd navrhnout hardware, software, sítě a procesy. Tito odborníci pracují v mnoha nastaveními ve výzkumu, průmyslu, státní správě, podnikání a vzdělávání k vytvoření moderních informačních technologií, počítačových systémů a počítačových aplikací. Oboru výpočetní vědy a techniky se neustále kupředu, poskytuje duševní problémy a rozvíjet nové poznatky o téměř denně.

Absolventi naší Computer Science and Engineering programu si mohou vybrat zaměřit svou kariéru v mnoha různými způsoby: Podnikatelské, webové aplikace, počítačová grafika, video hry, podnikové výpočetní techniky a vestavěných systémů, správa sítí, mobilních aplikací, zabezpečení počítače, počítačové vidění, výpočetní biologie , vysoký výkon (super) computing, vědecké modelování, databázové systémy, počítačové animace, bezdrátové sítě, umělá inteligence, a tak dále.

Kariéra Outlook

Poptávka po profesionály ve výpočetních oborů je rozšířený; pracovních příležitostí pro počítačové vědce a inženýry existují téměř v každém odvětví. Jako počítačové aplikace i nadále rozšiřovat, zaměstnání v počítačové vědy a techniky se předpokládá být mezi nejrychleji rostoucí ve Spojených státech přes 2016. Přehled pracovních příležitostí v oblasti počítačové vědy a techniky je k dispozici od Spojených států Bureau of Labor Statistics.

Mezi nejčastější pracovní tituly naši studenti stěhují do jsou následující:

 • Software Engineer / Software Developer, ve firmách, jako je Google, Amazon, Facebook, Microsoft, Boeing, Vanguard, Blue Cross, atd Softwarový inženýr navrhuje a vyrábí software: iPhone aplikace, webové stránky (jako je Facebook, Amazon), desktopových aplikací (jako Excel), vložený software (který běží v autě), podnikové systémy (jako jsou banky), robot programů (ta kontrola výroby roboty ), lékařská software (který řídí elektronických lékařských záznamů v nemocnicích), atd.
 • Systémy analytik, v různých poradenských firem nebo velkých podniků. Systémový analytik studie o firmě potřeb v oblasti informačních technologií a pak navrhovat a implementuje technické řešení, například automatizace procesu nárok na pojišťovny, změna cihel a malty firmu do e-commerce společnosti, atd.
 • Správce systému, v každé společnosti, která používá počítače v jejich podnikání. Správci systému jsou odborníci kybernetické. Zajišťují, že počítačová síť funguje a je bezpečný před všemi útoky.
 • Počítačový inženýr, u společností, jako je Intel, Motorola, AMD, nVidia, atd A navrhuje počítačový inženýr a staví počítače, počítačové periferie, počítačové senzory a další hardwarové systémy, stejně jako software pro zápis na low-level, který řídí těmito zařízeními.

STUDIE

Computer Science & Engineering pokrývá mnoho témat. Některá z témat Dozvíte se o zahrnovat:

 • Vývoj webových aplikací
 • Vývoj mobilních aplikací
 • počítačová grafika a animace
 • Vývoj videohry
 • programovací jazyky
 • programování robota
 • umělá inteligence
 • zpracování velkých objemů dat analytics
 • Interakce člověka s počítačem
 • Správa sítí / systémů
 • databázové systémy
 • algoritmy
 • kybernetická bezpečnost
 • výpočetní biologie
 • Vysoký výkon (super) computing
 • vědecký modelování
 • počítačové sítě
 • Řízení podnikových informačních systémů

Computer Science and Engineering at USC

Katedra informatiky a výpočetní techniky nabízí bakalářského stupně s velkými společnostmi v informatice, výpočetní techniky a počítačových informačních systémů. Všechny tři stupně poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné pro práci jako praktici ve všech aspektech výpočetní techniky a zpracování informací průmyslu. Všechny hlavní obory patří společné jádro základních kurzů v oblasti výpočetní techniky. Hlavní oblasti výpočetní techniky zahrnuje kurzy v elektronice a výpočetní technice, jakož i softwaru; Hlavním v počítačových informačních systémů zahrnuje kurzy v podnikání a je určen pro studenty, kteří mají v první řadě zájem o podnikových aplikací; Hlavním výpočetní techniky umožňuje studentům zaměřit především na softwarové aspekty výpočetní techniky a vyžaduje výběr vhodného aplikační oblasti.

Oddělení také nabízí MS, ME, a doktorandského studia v informatiky a výpočetní techniky. Kombinovaný program, BS / MS je k dispozici, což usnadňuje dokončení obou stupňů tím, že některé starší programy mohou být aplikovány na obou stupňů.

Resortních výzkumných

Fakulty na katedře informatiky a výpočetní techniky provádět výzkum a vývoj v řadě základních oblastí, včetně agenta na bázi výpočetní techniky, rozhodování a analýzy, dolování databáze a skladování, design multimediálního systému a implementace, paralelní výpočetní architektury a bezpečnosti. Tento výzkum najde uplatnění v oblasti bioinformatiky, e-obchod, vzdělávání, informační systémy a počítačové forenzní. Pokročilé volitelných předmětů v těchto oblastech jsou nabízeny, a tam jsou některé možnosti pro vysokoškolských studentů účastnit se probíhajících výzkumných projektů (nebo navrhnout vlastní!).

Studentské organizace

Máme aktivní ACM studentské skupiny, které podporují celou řadu aktivit, včetně místních programů a polních cest, účast na regionálních konferencích, a softwarových soutěžích. K dispozici je také aktivní místní kapitola Národní společnost černých inženýrů (NSBE), což je kybernetické klubu, a ženy ve výpočetní technice skupině. Oddělení poskytuje podporu pro vysokoškoláka účast na mnoha aktivitách, včetně konferencí a soutěží.

Student Služby v College of Engineering and Computing

Všechny programy vysokoškoláka v College of Engineering a informační technologie jsou koordinovány Úřadem pro služby studentům. Tento úřad provádí advisement a orientace pro nové a přenosu studentů, udržuje záznamy o studentech, sleduje pokrok studentů, a vymaže studenty k maturitě. Mohou také poskytnout informace a kontakty v nonacademic oblastech, jako je bydlení a finanční pomoc, i když nejsou primárním zdrojem informací o těchto nonacademic oblastech. Formuláře a žádosti, které vyžadují povolení děkana by měla být přijata do této funkce; Povinnosti týkající se bakalářského programu byly přeneseny do této funkce.

Vztahující se na Computer Science and Engineering Department

Vysokoškolští studenti musí žádat o přijetí do univerzity. Po přijetí na USC si můžete vybrat, co chcete major, včetně některého z našich počítačových velkých společností. Navštivte naši stránku přijímací informace o vztahující se na USC.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy