Keystone logo
UPSAT

UPSAT

UPSAT

Úvod

UPSAT , soukromá fakulta zdravotnických věd, byla založena v roce 2001. Je průkopníkem ve středoškolském zdravotnickém vzdělávání v Tunisku.

UPSAT je první soukromá zdravotnická zdravotnická instituce, která je uznána jak ministerstvem vysokého školství a vědeckého výzkumu, tak ministerstvem zdravotnictví.

Na elitní UPSAT je společnost UPSAT uznávána za vynikající akademické vzdělání a vysokou kvalifikaci svých absolventů.

Kvalitní školení, které poskytuje, je díky své známosti zárukou zaměstnatelnosti svých absolventů v Tunisku i v zahraničí.Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário


Integrací „Honoris“, první panafrické sítě soukromých univerzit, se UPSAT dostává do mezinárodního měřítka, což mu dává prostředky k tomu, aby UPSAT kurz dokonalosti.

Přínos sítě Honoris se odráží v modernizaci výukových nástrojů a technik, diverzifikaci obsahu školení a integraci nových podnikatelských, digitálních a komunikačních dovedností.

To vše za účelem dosažení souladu s mezinárodními standardy a přípravy našich absolventů na požadavky národního a mezinárodního trhu práce.

UPSAT uspěje ve svém poslání prostřednictvím skupin vybraných a omezených studentů, bohaté výuky kombinující nemocniční praxi a praktickou práci s přednáškami, fakulty vysoké úrovně, lékařského simulačního centra jedinečného v Africe.

Středisko má vysoce věrné figuríny a tým vysoce kvalifikovaných trenérů.

Prostřednictvím tohoto centra nabízí UPSAT těmto studentům příležitost konsolidovat své školení na procedurální úrovni a plán know-how a know-how.

UPSAT poskytuje školení ve třech univerzitních institucích, které se nacházejí v centru tří hlavních pobřežních měst Tuniska: Tunis, Sousse a Sfax.

Všechny tři fakulty jsou akreditovány ministerstvy dohledu a všechny se specializují na oblast věd a zdravotnických technik.

Každé z těchto měst, které je koupáno ve Středozemním moři, představuje svou historií a minulostí roztavený hrnec civilizací a míchání kultur a náboženství v mladém, tolerantním a otevřeném Tunisku, kde souběžně existují synagogy, katedrály a mešity.

poslání

V zájmu kvality se společnost UPSAT neustále UPSAT trénovat ty nejlepší standardy, zdravotníky se silnými dovednostmi a je schopna snadno integrovat změny v praxi a vývoj jejich profesí.

vidění

Cílem UPSAT je být a zůstat africkou vlajkovou lodí akreditovanou UPSAT zdravotnickým vyšším vzděláváním, otevřeným mezinárodnímu, přizpůsobovat se změnám a splňovat požadavky tohoto odvětví.

Naše hodnoty

125753_nosvaleurs.png

Výhodou UPSAT

1. Diplomy schválené a přijaté rovnocenně

UPSAT je uznán ministerstvem vysokého školství a vědeckého výzkumu a ministerstvem zdravotnictví, systém LMD přijal od začátku roku 2010. UPSAT vybírá své studenty z držitelů bakalářských a bakalářských programů a diplomy, které vydává, se přijímají rovnocenně .

2. Mezinárodní otevření

Díky integraci „ Honoris “, první panafrické sítě soukromých univerzit, získává UPSAT mezinárodní měřítko , které jí dává prostředky k udržení kurzu na špičkové úrovni .

3. Školení dovednostmi

Naším cílem je umožnit mladým absolventům rychle se pohybovat v pracovní síle a snadno integrovat okruh zdravotní péče.

4. Kvalifikovaný a pozorný administrativní tým

Akademici a odborníci s prokazatelnými výsledky v oblasti vysokoškolského vzdělávání a zdravotnictví. Jejich posláním je přivítat , radit a podporovat studenta po celou jeho kariéru.

5. Příslušný vzdělávací orgán

Naše instituce využívají pedagogický personál s většinou vysokoškolských profesorů , včetně vedoucích pojištěných specialit. Ostřílení zdravotníci přinášejí své zkušenosti a praktické know-how pro přípravu absolventů na socioprofesní prostředí.

6. Moderní a upravené prostory

UPSAT nabízí svým studentům moderní infrastrukturu, vybavenou technologickými prostředky a specializovanými laboratořemi podporujícími kolektivní a kolaborativní zpravodajství.

7. Unikátní lékařské simulační centrum v Africe

Centrum lékařské simulace sítě Honoris je vybaveno technologiemi, které umožňují téměř reálné situace.

8. Během stáží pečlivě sledujte

Naši studenti mají velmi brzy prospěch z profesní situace ve Fakultních nemocnicích a na klinikách souvisejících s našimi institucemi prostřednictvím konvencí.

9. Odměna

Oficiální programy doplňují bohatý program intra a extra muros aktivit. Tento program zahrnuje návštěvy, workshopy, tréninkové dny , informační sezení, semináře a studijní cesty.

10. Úspěšnost přesahující 95%

Roční promoce a míry promoce přesahující 95% zápisů.

125755_people-woman-coffee-meeting.jpg

Startup Fotografie / Pexels

Provozovny

UPSAT Tunis

 • Vytvořeno v roce 2005 v Tunisu, politickém, správním a ekonomickém kapitálu,

 • Implementováno v centru města poblíž Medical Simulation Center,

 • Souhlasil s největšími univerzitními nemocnicemi a klinikami v okolí,

 • Má laboratoře vybavené specializací,

 • Výzvy k pedagogickým koordinátorům, luminářům v oboru nemocnice a univerzity a kvalifikované zdravotnické fakultě,

 • Od svého vzniku více než 1158 absolventů.

 • Udělené stupně:
  • Licencování: Resuscitace anestezie, fyzioterapie, optika a brýle, ortopedie, ošetřovatelství a zobrazování a radioterapie.
  • Mistr: Pokročilý věk, postižení a fyzické aktivity.

Pedagogové UPSAT Tunis

59
Univerzitní profesoři
30
Asistenti nemocnice a univerzity
13
Profesoři vysokoškolského vzdělávání a přednášející
11
Asistenti a asistenti mistrů
20
Lékaři a lékárníci
45
Zdravotníci

UPSAT Sousse

Vytvořený v roce 2002 v univerzitním městě Sousse v areálu se nacházejí v centru města v blízkosti Fakultní nemocnice a kliniky, se kterými je vázán konvencí je UPSAT je soukromá vysoká škola specializující se na zdravotnických kurzů. V roce 2002 to bylo první, které bylo uznáno jako takové dvěma ministerstvy, konkrétně ministerstvem zdravotnictví a ministerstvem vysokého školství. Od té doby několik absolventů vstoupilo na trh práce v Tunisku nebo v zahraničí .
Naším cílem je umožnit mladým absolventům rychle se pohybovat v pracovní síle a snadno se integrovat do zdravotnického okruhu.

UPSAT nabízí svým studentům moderní infrastrukturu přizpůsobenou požadavkům kvalitního vzdělávání: prostorné, vzdušné a klimatizované učebny, specializované laboratoře bohatě a adekvátně vybavené tak, aby vyhovovaly potřebám praktických činností, a knihovnu poskytovanou v referenční práce ve specializovaných časopisech. Nabízí jim také internetové prostředí k výzkumu a přípravě osobní práce, kterou jim učitelé pověřili .

Pedagogové UPSAT Sousse

37
Univerzitní profesoři
24
Asistenti nemocnice a univerzity
6
Profesoři vysokoškolského vzdělávání a přednášející
6
Asistenti a asistenti mistrů
13
Lékaři a lékárníci
32
Zdravotníci

UPSAT Sfax

Fakulta zdravotnických věd sfax byla založena v roce 2007 v hlavním městě jižního Tuniska v Sfaxu a nachází se v blízkosti dvou univerzitních nemocnic ve městě, konkrétně chu hedi chaker a chu habib bourguiba. Fakulta uzavřela partnerské smlouvy s:

 • Některé soukromé kliniky

 • Lékařské simulační centrum tunis

 • Regionální nemocnice Mahres

 • Medico-sportovní centrum sfax

 • Střed motorového znevýhodnění sfax

 • Základní středisko péče o sfax

Pedagogové UPSAT Sfax

34
Univerzitní profesoři
24
Asistenti nemocnice a univerzity
2
Profesoři vysokoškolského vzdělávání a přednášející
3
Asistenti a asistenti mistrů
6
Lékaři a lékárníci
28
Zdravotníci

Místa

 • Tunis

  38, rue de Cologne, Lafayette, 1002, Tunis

 • Sousse

  Rue du Commandant Bejaoui, Sousse, 4000, Sousse

  • Sfax

   Km 0.5, الكلية الخاصة للعلوم شبه الطبية، Route Manzel Chaker, Sfax 3000, Tunisia, 3000, Sfax

   Otázky