Keystone logo
UTSA - The University of Texas at San Antonio

UTSA - The University of Texas at San Antonio

UTSA - The University of Texas at San Antonio

Úvod

University of Texas v San Antoniu je multikulturní objevovací podniková instituce s více než 34 000 studenty. Jedná se o největší univerzitu v metropolitním regionu San Antonio se čtyřmi areály po celém městě.

University of Texas v San Antoniu se věnuje rozvoji znalostí prostřednictvím výzkumu a objevování, výuky a učení, zapojení komunity a veřejné služby. Jako instituce přístupu a excelence přijala Texaská univerzita v San Antoniu multikulturní tradice a slouží jako centrum intelektuálních a kreativních zdrojů a jako katalyzátor socioekonomického rozvoje a komercializace duševního vlastnictví - pro Texas, národ i svět .

Texaská univerzita v San Antoniu, hispánská instituce sloužící v globálním městě, které je po staletí křižovatkou národů a kultur, si cení rozmanitosti a začlenění do všech aspektů univerzitního života. Jako instituce výslovně založená na podporu vzdělávání mexických Američanů a dalších komunit s nedostatečnou péčí se naše univerzita zavázala ukončit generace diskriminace a nerovnosti. University of Texas v San Antoniu, přední veřejná výzkumná univerzita, podporuje akademickou dokonalost prostřednictvím komunity dialogu, objevování a inovací, která zahrnuje jedinečnost každého hlasu.

Místa

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Otázky