Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Úvod

University of Wisconsin-Madison je národní mocností, pokud jde o jazykové vzdělávání a výzkum. Univerzita v průběhu roku pravidelně nabízí výuku ve více než 60 jazycích, včetně více než 45 jazyků, které se pravidelně vyučují během akademického roku, a dalších 20+ jazyků, které se v létě vyučují prostřednictvím Wisconsin Intensive Summer Language Institutes.

Studium jazyků je klíčovou součástí Wisconsin Experience, příprava studentů University of Wisconsin -Madison, aby se stali vynikajícími vůdci, kteří se angažují na místní, národní i celosvětové úrovni. University of Wisconsin -Madison má ve skutečnosti více vysokoškolských studentů, kteří se specializují na jiný než anglický jazyk než na jakoukoli jinou univerzitu ve Spojených státech, když se vezme v úvahu první a druhý major.

Naše specializovaná fakulta na University of Wisconsin -Madison katedry jazyků, literatur, lingvistiky a kultur a přidružená k univerzitním centrům pro mezinárodní a oblastní studia, jsou světově proslulí vědci s výzkumnými znalostmi, které pokrývají celý svět.

Místa

  • Madison

    Madison, Spojené státy americké

    Otázky