Keystone logo
Vatel Argentina

Vatel Argentina

Vatel Argentina

Úvod

Mezinárodní hotelová školící škola

Nachází se na ulici Paraguay v roce 1867, metrů od symbolické ulice Santa Fe a náměstí Rodriguez Peña. Sídlo Vatel je v centru turistických a kulturních aktivit argentinského hlavního města a nabízí širokou škálu přístupu sítí metra, autobusů a vlaků.

119098_foto-ba-1-rtivut.jpg

Buenos Aires je hospodářské, kulturní a politické hlavní město Argentinské republiky

Je celosvětově uznáván jako kulturní hlavní město Latinské Ameriky se širokou nabídkou všech chutí. Je to také město, které přijímá největší počet zahraničních studentů odhadovaných na 25 000.

Hlavní město má asi 3 miliony obyvatel, zatímco Greater Buenos Aires má 12 milionů obyvatel a jedinečnou nabídku hotelů na kontinentu s přítomností hlavních mezinárodních řetězců a hotelů uznávaných regionálně i celosvětově.

Průměrně 30% našich studentů pochází z více než 15 různých zemí.

119099_foto-ba-2-gwse6w.jpg

Učitelský sbor tvoří renomovaní profesionálové z argentinského hotelového průmyslu, kteří studentům předávají nejen teoretické znalosti, ale také zážitkové znalosti dosažené díky jejich rozsáhlé profesní kariéře.

Je také důležité zdůraznit, že ve Vatelu podporujeme velmi důležité kognitivní školení pro osobní a profesní rozvoj studentů, a proto dovednosti, jako je respekt, disciplína, vědět, jak být a být a osobní prezentace.

Internacionalizace je základním bodem při formování Vatel. Program Marco Polo, Nejlepší inovace v akademickém programu, umožňuje studentům Vatel Buenos Aires studovat druhý rok na jiném ústavu Vatel na světě. Jsou také součástí sítě, která nepřestává růst, v současné době má síť Vatel 9 000 studentů a 35 000 absolventů v kontaktu díky portálu VatelAlumni

Díky velmi konkurenčnímu a aktuálnímu akademickému plánu nabízí Vatel Argentina dvojitý argentinsko-francouzský titul, který zaručuje rychlé profesionální zařazení:

  • Vysoký titul v oboru mezinárodní správy hotelů - MEC Argentina
  • Bakalářský titul z mezinárodního managementu hotelů - Francie

Naše poslání: Připravit mladé lidi na rozvoj v mezinárodní pohostinství

Jak školit nové generace, aby se otevřely světu a uspěly ve své hotelové kariéře v pohostinství, cestovním ruchu a luxusním průmyslu?

Vatel, přední světový koncept výuky od svého vzniku před 35 lety

Ve Vatel připravujeme budoucí vedoucí pracovníky mezinárodního hotelu a cestovního ruchu.

S více než 35letými zkušenostmi získají kampusy Vatel na světě 7 000 studentů studujících mezinárodní hotely se stejnou filozofií založenou na aplikaci toho, co se ve třídě učí v hotelech.

Studium hotelů: Úspěch 29 000 absolventů, kterým říkáme Vatéliens, je demonstrován jejich vývojem práce v nejprestižnějších hotelech na světě. Roční statistiky ukazují, že 80% z nich bude pracovat v mezinárodním hotelovém průmyslu jako generální ředitel hotelových nebo hotelových řetězců, provozní ředitel, vedoucí oddělení, obchodní a obchodní ředitel, marketing, lidské zdroje, finanční manažer, Vedoucí odborů, recepce, potraviny a nápoje, public relations, organizace akcí ... Zbývajících 20% se bude rozvíjet v dalších odvětvích činností, jako je luxusní průmysl, který hledá tento absolventský profil.

Všechny představují dynamickou, solidní a velmi užitečnou síť pro studenty, kteří hledají stáž, a pro nedávné absolventy při hledání práce v zemi nebo ve vybraném městě.

Jako první skupina školení v oblasti správy hotelů a cestovního ruchu na světě vám společnost Vatel dnes nabízí všechny podmínky, které vám umožní otevřít se světu a uspět ve vaší profesní kariéře.

Místa

  • 1867, 1121

    Paraguay,1867, C1121, 1867, 1121

Otázky