Keystone logo
Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Úvod

Francouzská škola mezinárodního hotelového školení

Vatel přijíždí do Paraguay v roce 2011 jako jediná škola na celostátní úrovni, která poskytuje dvojitý titul a dává svým studentům titul uznávaný francouzským státem, bakalářem. Celosvětový úspěch škol Vatel je díky skutečnosti, že udržujeme koncept duálního vzdělávání, kde 50% se učí ve třídách a zbývajících 50% na stážích a stážích v nejlepších hotelech v naší zemi a na světě. Vždy zůstaňte věrni filozofii, že „všechny teoretické znalosti musí být okamžitě ověřeny praxí“.

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

V Asunciónu pojďme pracovat s oslnivým předpokladem a nádherou amerického hotelového řetězce hotelů Wyndham

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Naši pedagogičtí pracovníci jsou tvořeni uznávanými odborníky, kteří nejen předávají teoretické znalosti, ale také praktické znalosti z tolika let odborné praxe, že se stali měřítkem v oboru.

Ve Vatelu pracujeme nejen v akademickém a profesním vzdělávání, ale také v kognitivním rozvoji našich studentů, vnášíme jim důležitost tradičních etických hodnot úcty, disciplíny, pozitivního a proaktivního přístupu, víme, jak být, být a prezentovat osobní

Internacionalizace je základním bodem při formování Vatel.

Program Marco Polo, Nejlepší inovace v akademickém programu, umožňuje studentům Vatel Paraguay studovat druhý rok na jiném ústavu Vatel na světě.

Jsou také součástí sítě, která nepřestává růst, v současné době má síť Vatel 9 000 studentů a 35 000 absolventů v kontaktu díky portálu VatelAlumni.

Díky velmi konkurenčnímu a aktuálnímu akademickému plánu nabízí Vatel Paraguay dvojitý titul paraguayan / francouzština, který zaručuje rychlé profesionální zařazení:

  • Vyšší hodnost v mezinárodní administraci hotelů - MEC Paraguay
  • Bakalářský titul z mezinárodního managementu hotelů - Francie

Místa

  • Asuncion

    Cruz del Defensor 1322 c/ Prof. Miguel Torres, , Asuncion

Otázky