Keystone logo
Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Úvod

Studenti Vatel v Rwandě absolvují prestižní mezinárodně uznávaný titul, který jim poskytne širokou škálu vzrušujících kariérních příležitostí v mezinárodním pohostinství v Africe, Asii, Americe a Evropě. Inovativní přístup společnosti Vatel je vybavuje znalostmi a dovednostmi, které mají po dokončení studia vykonávat ve vysokých rolích, poskytováním praktických cvičení a průmyslových stáží po dobu trvání tříletého studijního programu.

Studujte v Kigali v Rwandě

Rwanda se nachází v srdci východní a středoafrické oblasti. Vzhledem k progresivní správě země a podnikatelským příznivým investičním podmínkám zaznamenala Rwanda za posledních 20 let obrovský pokrok. Rwanda je dnes jednou z deseti nejrychleji rostoucích ekonomik na světě.

Hlavní město Kigali je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Africe. Kigali, zasazený mezi mírně zvlněnými kopci, s upravenými trávníky a neposkvrněnými ulicemi lemovanými palmami, má také pověst jednoho z nejčistších a nejzelenějších měst na světě.

Toto mladé a dynamické město se rychle stává centrem pro obchodní cestující, kteří pořádají významné konference, konvence a výstavy. Zajišťuje také špičkové cestovatele v oblasti ekoturistiky, kteří přijíždějí do města, než se připojí k národním parkům v jiných částech země.

Kigali má velkou studentskou populaci a je ideálním místem k životu a studiu s čistým, bezpečným a uspořádaným prostředím.

Rwanda je atraktivní destinací ekologického cestovního ruchu a je World Travel Guide hodnocena jako třetí nejzelenější země na světě. Bohatá biologická rozmanitost země zahrnuje majestátní horské gorily na severu, mohutné lvy, majestátní slony a půvabnou žirafu na východě, nejstarší deštné pralesy Afriky a panoramatické čajové plantáže na jihu a malebné pobřeží podél krásných tyrkysových vod jezera Kivu na západě .

126645_shutterstock_441108568.jpg

Vater, globální síť škol pohostinství a absolventů

Vatel má 50 škol pohostinství umístěných v Evropě, v Americe, v Asii a v Africe. Sdílejí stejné poslání: připravovat mladší generace na budování své profesionální budoucnosti v mezinárodním odvětví pohostinství a cestovního ruchu.

Vatel se rozhodl:

 • Učte techniky řízení založené na dvou století historie v pohostinství, založené na vysoce kvalitních službách a spokojenosti zákazníků. To zahrnuje všechny kulturní aspekty klientů, od země, kde se hotel nachází, až po personál pracující v něm.
 • Projděte francouzské umění pohostinnosti, které je po celém světě uznáváno jako známka kvality, dobrého vkusu a excelence.
 • Vyučujte francouzštinu ve všech nefrancúzsky mluvících zemích, kde naše skupina působí.

Nyní máme 35 000 absolventů, kteří pracují po celém světě a jsou hrdí na to, že si říkají Vateliens a pracují v nejkrásnějších hotelech na světě.

Vatel je mezinárodní

Na počátku 21. století, 20 let po otevření první školy Vatel ve Francii, byly připraveny všechny faktory mezinárodního rozvoje: byl prokázán náš vzdělávací koncept založený na progresivní a kontrolované směsi teorie a profesních zkušeností; je udržitelný a připravený k rozšíření v zahraničí. Od té doby se v Evropě, Asii, Americe a Africe otevřely nové kampusy.

Síť škol Vatel, která se nachází na čtyřech kontinentech, tvoří 1. skupinu světových obchodních škol v oblasti pohostinství a cestovního ruchu, kterou odborníci zvolili jako nejlepší školu správy pohostinství.

Duch Vatel, celoživotní hodnoty

Vatelův úspěch je založen na pěti pilířích. Na celém světě se naši členové fakulty naučili:

 • mají úzké vazby se svými studenty.
 • vytvářet dynamické podmínky učení.
 • zprostředkovat své know-how a znalosti.
 • zavést koncept řádného chování ve všech situacích.
 • mají úzké vztahy s profesionály pracujícími na manažerských pozicích v hotelech a cestovním ruchu.

Učební týmy skupiny Vatel jsou stejně složeny z profesorů z univerzit a profesionálů, kteří si ve svých oborech vytvořili jméno.

Místa

 • Kigali City

  KN 29 Street,16, , Kigali City

Otázky