Keystone logo
Vaughn College Of Aeronautics And Technology B.Sc. Ve strojírenství: Computer-Aided Design
Vaughn College Of Aeronautics And Technology

B.Sc. Ve strojírenství: Computer-Aided Design

Queens, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Rozvíjejte analytické dovednosti, dovednosti při řešení problémů a kritické myšlení potřebné pro oblast počítačového inženýrství. Budujte silný základ v počítačové vědě, matematice a grafice související se strojírenstvím.

Technologie neustále hýbe změnami a vylepšeními ve strojírenském průmyslu - a bakalář ve strojírenství se zaměřuje na moderní a tradiční metody, které dnes formovaly toto odvětví. Koncentrace Vaughnova počítačově podporovaného designu v bakalářském studijním programu strojírenství vystavuje studenty moderním technologiím a současnému výzkumu, který je nezbytný pro úspěch v oboru.

S pevným základem porozumění počítačům ve vědě, matematice a grafice ve vztahu ke strojírenství se absolventi posunuli a stali se úspěšnými profesionály v různých rolích. Hledáte kariéru ve strojírenství a počítačovém designu? Vaughn vám pomůže vybudovat analytické dovednosti, řešení problémů a technické dovednosti potřebné k dosažení vaší vysněné kariéry.

Titul strojního inženýrství byl vyvinut se silným zaměřením na připravenost na kariéru, aby poskytoval vzdělávací a budování dovedností příležitosti, které připraví absolventy na role ve svých oborech po ukončení studia.

Je to obor, který vás zajímá? Když se budete věnovat programu strojírenství pro počítačově podporované navrhování (CAD), budete vystaveni základům inženýrství, zdůrazňujícím 3D grafiku pomocí počítačově podporované trojrozměrné interaktivní aplikace (CATIA) a pevné hrany pro návrh a analýzu konstrukcí. Dovednosti a znalosti, které se naučíte v těchto kurzech, se vztahují na kariéru a role v reálném životě v inženýrství podporovaném počítačem.

Moderní dovednosti získané během studia strojírenství pomohly mnoha absolventům Vaughnu dosáhnout úspěšné kariéry v strojírenství. Vaše schopnost navrhovat komponenty nebo procesy mechanického systému a vést tým při vývoji nových technologií vás povede k budoucí kariéře ve strojírenství.

Absolventi bakalářského studijního programu strojírenství se zaměřením na technologii počítačového navrhování se stali úspěšnými konstruktéry, inženýry výroby a dalšími specialisty v různých oborech souvisejícími s počítačovým designem. Rozsáhlá síť společnosti Vaughn umožnila studentům absolvovat jak stáže, tak zaměstnání na plný úvazek před a po ukončení studia.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy