Keystone logo
Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

Úvod

Vysoká škola je o víc než jen určité míry. Je to investice do vaší budoucnosti.

Vzdělání svobodných umění obdržíte na Wartburg vám umožní nejen získat dovednosti potřebné ze svého zvoleného oboru, ale i kritického myšlení dovednosti potřebné k prozkoumání etiku rozhodování a společenské angažovanosti v komunitě, efektivní komunikace, kulturní kompetence, a spolupráce.

Naše poslání

Wartburg College se zaměřuje na náročné a ošetřujícími studentů pro život vedení a služby jako rázné vyjádření své víry a učení.

Naše identita

Wartburg College je vysoká škola svobodných umění církve luteránské (ELCA). Nemusíte být Lutheran, nebo dokonce Christian, ocenit způsob, jakým Wartburg vzdělávání vám pomůže objevit význam a smysl pro svůj život.

Mnoho vysokých škol pracovat ze společné vyznání nebo prohlášení víry, kde je uložena víra. Ostatní vysoké školy udržet víru z komunitního života úplně. V Wartburg College, používáme přístup Lutheran ke vzdělání, který vychází komunitu kolem živé a inkluzivní rozhovoru víry a učení.

Martin Luther, který zažehl reformaci v roce 1517, byl jak pastor a univerzitní profesor. Zápasil s většími otázky života a jak víra mohl skutečně změnit svět kolem nás. Vzhledem k naší Lutheran teologického pohledu, chceme, abyste se také zápasit s těmito velkými otázkami, jak si práci prostřednictvím svých čtyř let na Wartburg. Zveme a podporovat rozhovory s lidmi z různých prostředí a s rozdílnými duchovní perspektivy. Na druhé straně, budete se dozvědět více o své vlastní přesvědčení a hodnot.

Objevit svého povolání

Wartburg College pomáhá studentům objevovat a tvrdí, že jejich povolání-spojovací jejich učení s vírou a hodnotami, jejich chápání sebe a své dary, jejich pohled na život a budoucnost, a příležitosti pro účast v církevní, komunita, a větší společnosti v cílevědomé a smysluplné způsoby.

Akademické Rychlá fakta

Průměrná velikost třída: 17 Poměr student-Fakulta: 11: 1 Na plný úvazek fakulty: 104 Zařadil fakulty s nejvyšším stupněm v oboru: 99% Obdařené fakulty pozice: 2 významní židle, 11 obdařené židle, 1 význačný professorships, 4 obdařen profesury.

Nejpopulárnější Majors

1 Business Administration 2 Biology 3 základní vzdělávání 4 Žurnalistika a komunikační 5 Hudební výchova

Mezinárodní uznání

Jeden z pěti vysokých škol přijímat inaugurační vysokých školách občanské angažovanosti Cenu Washington Centra pro servisní učení a zapojení komunity. Národně klasifikován Nadace Carnegie pro povýšení učení jako jeden z 12 výlučně bakalářského vysokých škol, které podporují zkušenostní učení a zapojení komunity. Pojmenovaný osmi po sobě jdoucích časy prezidenta vysokého školství obecně prospěšných prací cti, třikrát "s vyznamenáním," jako uznání dobrovolných úsilí Wartburg studentů. Jeden z pouhých šesti Iowa škol zahrnuty do 2014-15 vysokých škol rozdílu, který uznává škol, které prokázaly svou oddanost "zabývá studenty, velký učení, živé společenství, a úspěšné výsledky." Wartburg byl zařazen 16th v národě pro krátkodobé studium v ​​zahraničí v roce 2014 otevřených dveří zprávě, provedeného ve spolupráci s US Department of State Bureau of vzdělávací a kulturní záležitosti. Zahrnuty ve Washingtonu měsíčních nejlepších svobodných umění vysoké školy žebříčku pro jeho příspěvek k veřejnému dobru přes sociální mobility, výzkumu a služeb. Vítězem NetImpact je 2012 "malé kroky, Big Výhry výzva," národní konkurenci mezi vysokými školami obohacující sociálních a environmentálních opatření. Zařadil do Princeton Review jako jeden z nejlepších vysokých škol v regionu Midwest. Jsou uvedeny v Petersona Top vysokých škol pro vědu mezi 200 škol s vynikajícími programů v oblasti vědy a matematiku. Jeden ze dvou škol v Iowě být celostátně uznávané Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů pro jeho elementární-vzdělávacího programu. Mezi první úrovně nejlepších národních Vysoké školy svobodných umění, jak řazeny podle US News and World Report. Zařadil č.7 mezi národní univerzity a Vysoké školy svobodných umění US News and World Report jako "overperformer" v promoce ceny pro studenty z rodin s nízkými příjmy. Zahrnuty do "Nejlepší vysoké školy" žebříčku Money Magazine. Program Wartburg "Stavitelé Společenství" byla udělena MacJannet Cenu pro globální občanství.

Graduate za čtyři roky!

Co je to Graduation Rate?

To může být velmi matoucí pojem. V podstatě se jedná o procento studentů, kteří skutečně dokončit titul v instituci. Většina zpráv on-line ukáže, promoce sazba 6 let, což je procento studentů prezenčního studia získal své bakalářský titul během šesti let, která se stala průměrná délka bakalářského vzdělání na mnoha univerzitách. To není pravda u Wartburg College.

93% našich absolventů dokončení své tituly za čtyři roky. Ze studentů prezenčního studia na kteří začali na Wartburg, bude 63% dokončit své studium na Wartburg, který je považován za velmi vysoké frekvence promoce. V posledních 10 letech, Wartburg má odstupňování sazeb jak vysoce jak 70%.

Proč porovnat pět let na státních školách na období čtyř let Wartburg?

Ve skutečnosti pro mnoho studentů je to bude trvat čtyři a půl až pět let nebo i déle získat titul na státní škole, podle národních statistik. V Wartburg, 93 procent našich absolventů dokončit jejich titul za čtyři roky.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Waverly

    100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

Otázky