Keystone logo
Washington College

Washington College

Washington College

Úvod

Společnost Washington College založená v roce 1782, byla první vysokou školou pronajatou ve svrchovaných Spojených státech amerických. Generál George Washington nám propůjčil své jméno, věnoval 50 Guineji našemu založení a sloužil v naší první radě návštěvníků a guvernérů. Naším cílem tehdy bylo pěstovat odpovědné vůdce občanů. V dnešní době jsme se zavázali dát našim studentům šanci uspět podle jejich vlastních podmínek prostřednictvím cílevědomých rozhodnutí umožňujících zdravou a regenerativní globální komunitu.

Studenti Washington College úzce spolupracují s výjimečnými fakultami na projektech, pro které jsou vášniví. Díky nezávislému výzkumu podporovanému programy jako Cater Society a Toll Fellows a praktickým zkušenostem z učení mají naši studenti přístup k úžasným příležitostem bez ohledu na to, co studují. Vytiskněte si knížku starožitných knihtisků v literárním domě Rose O'Neill, naskenujte řeku Chester z jedné z výzkumných plavidel Centra pro životní prostředí a společnost nebo studujte americkou historii v našem koloniálním městě s centrem Starr. Spojte starodávnou moudrost a moderní vědu s laboratoří Eastern Shore Food Lab a optimalizujte zdraví lidí a životního prostředí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Chestertown

    Washington Avenue,300, 21620, Chestertown

    Otázky