Keystone logo
Washington College Major v angličtině
Washington College

Major v angličtině

Chestertown, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Dozvíte se od slavných hostujících spisovatelů a vědců, kteří se připojili k vašim hodinám nebo si přečetli v literárním domě Rose O'Neill. (Toni Morrison navštívila v roce 1987 a četla z nepublikovaného románu s názvem Milovaný). Zapojíte se do různých zážitkových vzdělávacích příležitostí, od třídních výletů přes zahraniční studijní programy až po stáže v komunikačních, editačních, žurnalistických, publikačních a dalších oborech. Budete vedeni mentorem fakulty a budete rozvíjet nezávislý výzkum pro svůj Senior Capstone Experience. Jako kritik, redaktor, esejista, novinář, básník a vypravěč získáte znalosti a dovednosti v oblasti analýzy, kreativity, dotazování a přesvědčování.

Washington College je také domovem největšího vysokoškolského literárního ocenění v zemi: ceny Sophie Kerr. Cena se každoročně uděluje maturujícímu seniorovi, který byl vybrán pro „příslib budoucího naplnění v oblasti literárního snažení“. Ve světě rozšiřující se komunikace potřebujeme inteligentní čtenáře a vychytralé autory, abychom mohli smysluplně propojit. Absolventi angličtiny, tvůrčího psaní a žurnalistiky, redakce a vydavatelství mají význam světa slovy.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • BA ve výuce angličtiny pro mluvčí jiných jazyků/TESOL
    • Ypsilanti, Spojené státy americké
  • Bakalář výtvarných umění/bakalář umění v angličtině + kreativní psaní
    • Columbia, Spojené státy americké
  • BA v angličtině
    • Aberdeen, Spojené státy americké