Keystone logo
Washington College Major v antropologii
Washington College

Major v antropologii

Chestertown, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Náš program umožňuje studentům přímo se zapojit do současných antropologických témat a aplikovaného výzkumu. Mezi hlavní kurzy přidané za poslední tři roky patří vizuální antropologie, lékařská antropologie, kulturní ekologie, klima a společnost, aplikovaná antropologie a věznice, tresty a kontrola. Naše oddělení se zaměřuje na moderní otázky nerovnosti, environmentální a sociální spravedlnosti, vlastnictví kulturního dědictví a aktivismu. Geografické oblasti, na které se zaměřujeme, zahrnují oblast Chesapeake Bay, Karibik, Střední a Jižní Ameriku, jihovýchodní USA a jihozápadní USA.

Zdůrazňujeme také učení praxí a nabízíme mnoho možností zážitkového učení. Náš nový kurz s národním programem Inside-Out zapojuje studenty do společného učení s vězněnými ženami v Delaware ohledně otázek rasy, pohlaví a občanství. V rámci programu Digital Scholarship in Museum Partnerships (DSMP) spolupracují studenti kurzu Museum Studies s místními komunitami na přípravě a uchování kulturních materiálů a orálních historií při vývoji exponátů online virtuální reality (VR).

Studenti, kteří se účastní našich výletů vedených fakultami, studují vzájemný vztah mezi kulturou a prostředím v jihozápadních Spojených státech, průnik hudby a kultury na Kubě a mezinárodní vývoj v Tanzanii. Existuje mnoho příležitostí ke studiu v zahraničí nebo k účasti na oborové terénní archeologické škole. Kromě toho se studenti a učitelé antropologie účastní interdisciplinárního semestru Chesapeake a účastní se praktických stáží v laboratořích Geographic Information Systems Lab, Eastern Shore Food Lab a CES Public Archaeology Lab.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy