Keystone logo
Wesley College

Wesley College

Wesley College

Úvod

Wesley College která byla založena v roce 1873 jako přípravná škola, má smluvní vztah se Spojenou metodistickou církví. Vysoká škola nabízí 30 bakalářů, čtyři spolupracovníky a magisterské tituly v ošetřovatelství, pracovní terapii, vzdělávání, obchodní administrativě a environmentální vědě v multikomunikálním a multikulturním prostředí kampusu.

Wesley College a její sportovní zařízení se nachází na 50 akrech v historickém Doveri v Delaware. Dover je hlavním městem prvního státu v zemi a má 35 000 obyvatel. Areál se nachází v hlavní obytné komunitě v Doveru s obchody a bankami v pěší vzdálenosti a nákupními centry.

Kromě toho, že je místem mnoha budov a předrevolučních válek, je Dover také domovem letecké základny Dover a mezinárodní ploché dráhy Dover Downs, která hostí dva výroční závody NASCAR. Město má řadu skvělých stravovacích zařízení a širokou škálu restaurací s rychlým občerstvením. Seafood je specialita, protože město je blízko zátok Delaware a Chesapeake a Atlantského oceánu. New York City, Baltimore, Filadelfie a Washington, DC, jsou do dvou až tří hodin jízdy od kampusu.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Dover

    North State Street,120, 19901, Dover

    Otázky