Keystone logo
Western Caspian University

Western Caspian University

Western Caspian University

Úvod

Západní univerzita (nyní Western Caspian University), první soukromá vysoká škola Ázerbájdžánu, byla založena v roce 1991. Západní Kaspická univerzita je členem Mezinárodní asociace univerzit pod UNESCO od roku 1992, Evropský fond pro rozvoj řízení od roku 1996 a Černomořské univerzity Network od roku 1999, stejně jako Asociace pro evropská studia na Kavkaze (AESC), Asociace politických studií (PSA), Evropské asociace filozofie vědy (EPSA), Síť UN Sustainable Development Solutions Network (SDSN), Mezinárodní asociace univerzit, Mezinárodní horolezecká a horolezecká federace (UIAA), OSN Program Mountain Partnership, Asociace mezinárodních správců vzdělávání (AIEA) a řada dalších mezinárodních organizací, rad a sdružení.

WCU udržuje úzkou spolupráci s mnoha mezinárodními vzdělávacími institucemi. Podle různých nezávislých recenzí se WCU řadí mezi deset nejlepších nově založených univerzit v této rozvíjející se geografické oblasti. Založení této instituce bylo ovlivněno sociálně-politickými a ekonomickými procesy probíhajícími ve východní Evropě a oblasti SNS po rozpadu SSSR v roce 1991. Cílem univerzity je vytvořit dokonalou vzdělávací atmosféru pro celosvětově uznávané vzdělávání a připravit studenty na dosažení systematického úspěchu v jejich budoucí kariéře na mezinárodní úrovni. WCU se pravidelně podílí na mezinárodních programech a projektech, jejichž prostřednictvím rozšiřujeme naši akademickou základnu aktivit, posilujeme naši pověst po celém světě vzdělávání a vytváříme rámec pro náš trvalý rozvoj.

Mezinárodní vztahy

Každoročně WCU spolu s místními odborníky zve také lektory z USA, Velké Británie, Francie, Německa, Nizozemska atd. WCU poskytuje studentům příležitost studovat v zahraničí v Evropě, Spojených státech a dalších zemích pro krátkodobé i dlouhodobé ponoření. Univerzita poskytuje studentům možnost účastnit se mezinárodních výměnných programů studentů, jako je Erasmus Mundus, Mevlana atd. WCU také nabízí MBA ve spolupráci s University of Business a International Studies (UBIS), Švýcarsko.

Univerzita pokračuje v modernizaci svých struktur. Jsou přijímána důsledná opatření k posílení infrastruktury, pedagogických materiálových a technických složek. Byly přidány nejmodernější laboratoře napříč různými obory, kromě modernizace metodik výuky tak, aby byly na stejné úrovni jako nejvyšší mezinárodní standardy. Naším cílem je rozvíjet odborné dovednosti a vůdčí schopnosti našich absolventů v oblasti podnikání, správy a řízení atd. na základě národních a multikulturních hodnot a vyvinutých pomocí špičkových technologií, mezinárodních osvědčených postupů a nejvyšších etických standardů.

Těšíme se, až vás přivítáme! Western Caspian University

Vlastnosti kampusu

    Místa

    • Baku

      Istiglaliyyat,31, 1001, Baku

    Otázky