Keystone logo
Westminster College - Missouri

Westminster College - Missouri

Westminster College - Missouri

Úvod

Posláním Westminster College je vzdělávat a inspirovat všechny své studenty prostřednictvím jedinečných osnov svobodných umění a dynamických vývojových zkušeností; vyzvat je, aby byli kriticky uvědomělí, celoživotní studenti a vůdčí osobnosti, oddaní hodnotám integrity, poctivosti, respektu a odpovědnosti; a připravit je na život úspěchu, významu a služby.

Náš komplexní plán, jak každému studentovi nabídnout „dynamickou vývojovou zkušenost“, najdete v Koncepci rozvoje studentů; obdobně úplnou diskusi o našem „zvláštním osnovách svobodných umění“ lze nalézt v dokumentu Breakthrough, který nabízí úplné vysvětlení programu všeobecného vzdělávání. Informace na této stránce shrnují klíčové myšlenky těchto dvou dokumentů a nabízejí přehled naší vize Westminsterské zkušenosti.

Na Westminster College vynikáme v rozvoji mladých mužů a žen na vedoucí pozice v globálním společenství. Toto výstižné prohlášení o naší institucionální identitě, které označujeme jako Columns Commitment, zachycuje transformaci studentů na Westminster College mezi Sloupy - od svolávání prváka po seniorské zahájení. Je to hluboké, vnitřní a kolektivní porozumění tomu, co děláme nejlépe. Závazek Sloupců stručně vyjadřuje to, za čím si stojíme, náš trvalý smysl pro poslání, vizi, cíle a hodnoty. Dává zaměření a směr všemu, co děláme na Westminster College.

Místa

  • Fulton

    Westminster Avenue,501, 65251, Fulton

    Otázky