Keystone logo
University of Westminster Kultura, životní prostředí a sociální změny Vyznamenání BA
University of Westminster

Kultura, životní prostředí a sociální změny Vyznamenání BA

London, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 400 / per year *

Na kampusu

* mezinárodní | Spojené království: 9 250 GBP/rok

POSTGRADUÁLNÍ OTEVŘENÝ VEČER

Úvod

Kultura, životní prostředí a sociální změny BA vám umožní prozkoumat nejdůležitější problémy dnešního světa. Počínaje změnou klimatu a vyčerpáním zdrojů až po masovou migraci a sociální nerovnost, budete zkoumat kritické problémy z různých disciplinárních perspektiv, abyste pochopili složitý a dynamicky se měnící svět v různých měřítcích.

V tomto kurzu prozkoumáte, jak historické síly kolonialismu a kapitalismu položily základy současných ekologických a sociálních krizí, naučíte se kriticky analyzovat způsoby, jakými lidé chápou, prožívají a ovlivňují přírodní svět, a získáte jasnou představu o tom, jak kulturní média a instituce formovaly vyvíjející se vztahy mezi společnostmi a prostředími na globálním severu a jihu.

Základní moduly byly navrženy tak, aby vám představily klíčové myšlenky a teorie v oblasti environmentálních humanitních věd a sociální spravedlnosti. Ty jsou kombinovány se širokou škálou volitelných modulů, což vám umožní přizpůsobit si svůj titul vašim zájmům. Můžete si vytvořit specializaci v oblasti jazyka a komunikace, práva nebo politiky. Můžete si také vybrat řadu volitelných modulů z anglické literatury, tvůrčího psaní, sociologie a historie, které vám umožní zažít různé metodologické pohledy na současná environmentální a sociální témata.

V konečném důsledku je tento kurz zaměřen na rozvoj ekologicky a sociálně uvědomělých globálních občanů, kteří chtějí ve světě něco změnit. Během celého kurzu a po absolvování budete zmocněni obhajovat sociální změny a budete připraveni na kariéru v širokém spektru oblastí, včetně tvorby politik, kampaní, vzdělávání, vlády, umění a průmyslu.

Nejlepší důvody, proč studovat u nás

  • K dispozici jsou volitelné roky práce nebo studia v zahraničí nebo na stáži ve Spojeném království, které poskytují příležitost rozšířit si studium a získat přehled o možných budoucích kariérách
  • Rozvíjejte specializaci v oblasti jazyka a komunikace, práva nebo politiky v celém stupni
  • Obohaťte své studium o možnosti výběru volitelných předmětů z anglické literatury, tvůrčího psaní, sociologie a historie
  • Proveďte rozšířený výzkumný projekt ve svém posledním ročníku: může být na téma, které si vyberete, a prezentováno ve vašem zvoleném médiu
  • Metody hodnocení včetně podcastingu, psaní blogů, produkce videa a prezentace vám pomohou rozvinout digitální dovednosti k obhajobě změn.

Proč studovat tento kurz

Vyvinout specializaci

Vyberte si specializaci na jazyk a komunikaci, právo nebo politiku a absolvujte volitelné předměty z anglické literatury, tvůrčího psaní, sociologie a historie.

Udělejte pozitivní dopad

Rozvíjejte teorii a dovednosti, které vám umožní změnit svět.

Kreativní hodnocení

Vytvářejte podcasty, kampaně, vzdělávací osnovy, blogy a další v rámci svého studia.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Poskytování programů

O Škole

Otázky