Keystone logo
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Úvod

WHITECLIFFE Přehled

Whitecliffe Vysoká škola umění a designu je zářným 1982 vysokých škol v oceněné založena v Aucklandu na Novém Zélandu

Mezinárodně uznávaných odborných kurzů, studijní obory, mistr Výtvarné umění, fotografická média, módní design, grafický design, umění menijimeonteu, arteterapie Je aktivní.

Whitecliffe nabízí moderní, mezinárodně příslušných kurzů prostřednictvím zavedených umělců, designérů, výchovu odborníků a výzkumná pracoviště. Studenti budou rozvíjet tvořivé a kritické myšlení, výzkum, komunikace, prezentační dovednosti a učit se prostřednictvím výstava současného umění ve světě designu, stáží, mezinárodních řečníků, odborníky v oboru. Profesionální proces od Whitecliffe žádná hodnota pro každý z vlastní kreativity a riskování jsou vyzýváni, aby postgraduálního studia.

Absolventi Whitecliffe jsou jasné a mají vysokou úroveň tvořivého myšlení a širokými, standardními technologiemi. Jsou odhodláni silné a velmi vizuální reprezentace v současné kultuře a kreativní průmysl vytváří kreativní myšlenky vytvořili.

vzdělávacích cílů

Whitecliffe je jedním z nejlepších absolventů a pěstounské kreativních lidí v uměleckých školách designu, které pracují nezávisle na sobě.

Whitecliffe tvoří kulturní obohacení prostřednictvím učení a praxi v rámci oboru a poskytuje život měnící se vzdělávací zkušenosti prostřednictvím atraktivním designu vzdělávání, výzkum a vzdělávání.

Whitecliffe studenty prostřednictvím vynikající úroveň, inovace, rozmanitosti společně s komunitou prostřednictvím tvůrčího procesu. Whitecliffe absolventi mají estetický soud, odbornost a sebedůvěru, spolupráce, odbornost.

Jádrové majetek Whitecliffe byl vyvinut díky práci zaměstnanců, studentů a absolventů. V Whitecliffe nápady a vyjádření věří v různých oblastech. Prostřednictvím široké škály médií, procesů, metodologií, atd Domnívám se, že absolventi jsou lídry musí být co do hloubky myšlení a praxe v každém oboru. Díky přísnému kritiky a intelektuální debaty a vzájemného respektu bude osvojit si dovednosti potřebné spolu s komunitou.

program

Nadace Stupeň Bakalář: NZQF Level 4

Art & Design odborné kurzy
Digital Media & Design odborné kurzy
18 týdnů Kurz začíná v únoru každý rok v červenci
portfolio zbytečné
IELTS 5.5 nebo vyšší

Ukončení studia: Bachelor of Fine Arts NZQF Level 7

výtvarného umění
grafický design
Foto média
Fashion design
Od února každý rok
portfolio požadováno
IELTS 6.0 nebo vyšší

Masters: NZQF Level 8, Level 9

Magisterské programy v umění
Fine Art Program Masters Foundation
Magisterské programy v managementu umění
Master of arteterapie nadace Udělen
Magisterské programy v arteterapie
Ekologické módní Masters
Dokončení samozřejmě všechny pána, studenti mohou navštěvovat kurzy při práci méně
IELTS 6.5 nebo vyšší

Proč Whitecliffe?

1.Whitecliffe svítí School of Art and Design Awards v různých národních i mezinárodních soutěží studenti, absoloventky, schopnost. Hlavní náplní patří ocenění

 • Eden Arts umělecké školy Top Award 2011 soutěž v prvním roce, včetně jednoho udělil k dnešnímu dni začalo.
 • Australasian Graduate of the Year - Design oděvu
 • Australasian Graduate of the Year - Vizuální komunikace
 • id Emerging Designer
 • Nejlepší Ocenění
 • AgIdeas

2.Whitecliffe bakalářské, pre-vysokoškolák program se skládá ze student-střed, založený na rozpoznání a rozvíjení individualitu a vášeň jednotlivých studentů. studenti Nová média, moderní pojetíZkušenosti a Tradiční materiály, dovednosti, postojeZnalosti z budovy. 3.Whitecliffe vysokoškolské kurzy jsou vyučovány v atraktivním designu. Ať už si vyberete žádné velké studenty Kresba, malba, design technologieTo si myslí. 4.Whitecliffe je Obchod, marketing, etikaJeden užitečnou technikou v různých oblastech na základě, a poskytuje komplexní odborné zkušenosti v odvětví pro budoucí kariéru studentů. 5. Studenti třetího ročníku Výstavy, mezinárodní hostující řečníci, odborníky z průmyslu, konference, povinné stážeZkušenosti s moderním umění a designu světě. 6. Na základě Chunghak podporovat vysokoškoláka Creative Technology ResearchSpojení výtvarného umění a technologie potřebné veřejností a odbornými kruhy. 7.Malé třídy PracticeStudentům a fakulty budou komunikovat individuálně s každým dnem. Vzhledem k tomu, druhé třídě studenti mají dovoleno vstoupit do areálu po celý týden Whitecliffe poskytuje osobní pracovní prostor nebo studio.

8.Řešení problémů dovednosti a tvůrčí odpovědiDoporučuje se zaměřit. Stejně jako rozvíjet individuální kreativitu a kritické myšlení, výzkum, komunikaci a prezentačních dovedností prostřednictvím obohacení.

 1. Kreativita vyžaduje organický kombinaci představivosti, koncentrace a flexibility. Mnozí absolventi výtvarných umění Tvůrčí myšlení a výrobciTo získal uznání jako úspěšné jak je to možné tím, že kombinuje dovednosti získané v rámci různých oblastech Art & Design kurzu. 10.Průměrné procento dokončení a proces promoce WhitecliffeNový Zéland má jeden z nejvyšších umění a designu kurzů 80%A.

vysokoškolák Přehled

výtvarného umění

Absolventi Whitecliffe Fine Arts jsou silně naznačuje, vyjádřit své nápady a atraktivní. Široký porozumění široké oblasti umění a dosedá na náměstí a přizpůsobit se neustálé kritice a myslet rychle připojí popředí současné kultury.

Výtvarného umění majoři může dát současného umění praxi, moderní teorii, se zaměřením na vizuálního jazyka. Povzbudit rozvoj prostřednictvím umělecké praxe ve smysluplný a kreativní média ve svých oborech podporovat a rozvíjet potřebné dovednosti, techniky a teorie tvořivosti žáků, aplikovat znalosti a teorii.

studenti Malba, kresba, grafika, fotografie, video, digitální média, tradiční / moderní materiály, technologie, přístupy a vysmívalProzkoumat. Prostřednictvím každoročních workshopů a speciálních přednášek video produkce, 3D umění instalace Učit umění. Whitecliffe studenti budou poskytovat osobní prostor studia.

grafický design

Whitecliffe absolventi grafického designu musí rozumět současnému / tradiční grafický design a jak se neustále myslet. Systematicky zkoumat návrh projektu prostřednictvím svých širokou škálu dovedností a získat vysoké uznání v průmyslu tím, že představuje širokou škálu vizuálního výsledku.

studenti Výzkum, řešení problémů, a vizuální komunikacePokud se účastníte průzkumu tradičních / digitální média. Průmyslovým standardem software Ilustrace, fotografie, grafikaNaučte se vyrovnat. tento proces Publikování design, grafiku pohybu, firemní komunikace, web design, obalový design, reklama, umělecký směr, identity značky, teorie designu, stáže, výstavy, živá kalhotkyObsahuje. Přes výše uvedené proces podpořit hlavní prvky uměleckého směru, identity značky, grafického designu, teorie designu. Studenti chtějí budoucnost založenou na poli designu za více než jeden rok, poslední rok pracovat na projektu jejich vlastní. Studentům rozvíjet technické odborné znalosti pro rozšíření obchodní kontakty prostřednictvím stáží, výstav, živých kalhotek. Všichni členové fakulty jsou aktivně v oblasti výzkumu a designu zavedeným návrháře.

Foto média

Whitecliffe fotografická média absolventi jsou kreativní a zkušený zřetelný obraz výrobce. Jsou jasně pochopit průmyslových standardů a efektivně komunikovat vizi a důvěru v současném prostředí.

Tento kurz poskytuje studentům základní dovednosti, techniky, metody, z kreativity, aplikované dovednosti a teorii. Na základě zkušeností z mnoha tvůrčího čočky médií z nejdůležitějších umělecké praxe založená.

Analogové / digitální technologie a digitální workflow, správy barev a moderní technologie osvětleníIntenzivní studie. Velkoformátových fotografií na bázi technologie osvětlení, fotografie (video) Zvukové jobsJako je zaměřit se na oblasti odborných znalostí. Hlavní mediální obraz Studenti Odborníci objektiv / kamera / zvukové zařízení, a pokročilé zobrazovací zařízeníMůžete použít. Studenti se učí strategii prostřednictvím prezentace zvláštní odborné foto otisku dlouhodobého projektu obrázková knihaVytvořit

Fashion design

Absolventi Whitecliffe módní design jsou průmysl-standardní techniky mají vysokou úroveň tvořivého myšlení a nebát se zkoušet. Osobní vize a inovativní kariéry jsou uznávaní odborníci v oboru.

Módní design obory vyvolává myšlení a kreativní vývoj designu estetiky založených na aplikovaných dovedností, praktických dovedností v první třídě. Studenti se naučí navrhovat výzkumné a vývojové koncepce schopnosti vyjádřit svou vlastní identitu, takže moderní a originální design konzistenci.

Vysoká úroveň standardního způsob, jak naučit základy, vytváření vzorů, oděvní výrobě dokončit práci na odborné úrovni.

Módní návrhářství kurzy Výzkum Design, koncepce rozvoje, průmyslu na úrovni vzor oltáře, oděvní výroby, technologie, móda, zpracování tkaninou, šití, ekologický výzkum, přírodní barveníZaměřuje se na. To zahrnuje módní historie, teorie, ilustrace, se specializuje na výzkum. Whitecliffe je předním světovým módní trend předpovídání webové stránky, WGSN Podpora pro přístup. Studenti problémem moderní společnosti přes průmyslovou praxí nebo navrhnout vlastní Cvičení šetrné k životnímu prostředí, přírodní barvení Budete mít možnost soustředit se na takové. studenti Nový Zéland Fashion WeekA místní designer, stáž se zahraniční kupce.

Mezinárodní přihlášky studentů přijatých

Zahraniční studenti Minimální věk je 18 let. Pouze studenti do 19 let věku bude vyžadovat důkaz, že jste Guardian Oakland bydliště v prvním roce.

Každá doklady jsou zpracovávány odděleně od Whitecliffe. Po prozkoumání tří důležitých částí přijímací výboru pro přijetí do studenta v každé z různých výhod. Je zjištěno, že student může úspěšně dokončit míru pro přijetí.

jak

Více informací lze nalézt na poslední straně školní příručce.

Card 1. Zpráva: Vysoké škole nebo univerzitě stupně

Studenti ze zahraničí jako průvodci dal všechno musí absolvovat střední školy kurzy v zemi.

2. portfolia

Práce by měla obsahovat 20 až 12 může ukázat širokou škálu možností. Portfolio může být nakonfigurován pro práci v oboru, který je reprezentativní pro studenta.

Žáci (v zahraničí) může přijmout portfolia v digitálním formátu.

3. Interview

Všichni žadatelé musí být připraveni přirozeně mluvit do svého portfolia v rozhovoru díla a myšlenky. Bydlím zahraniční studenti mohou být dotazován Skype nebo telefonicky.

4. Vstup Zaregistrujte se k odběru novinek

Nadace Stupeň a žadatelé bakalářským titulem musí absolvovat přijímací dopisy více než 250 slov.

dobrý výběr

Studenti, kteří kdy studovali vysokoškolský kurz nebo podporu související s prací může být vybrána jako nejlepší model. Další informace naleznete v podrobných článků § 2.

podpora UzávěrkaKoně jsou říjnu. To může podporovat i po uplynutí lhůty.

Po procesu nosné Termín

Po uplynutí lhůty podstoupit přijímací proceduru níže.

Studenti mohou požádat o interview a pomoc, pokud jste ubytováni v zahraničí bude nahrazen telefonicky nebo Skype. Máte-li vyniknout aplikační úrovni, může být osvobozen od rozhovoru.

Vstupné pro studenty, kteří budou zaslala přijetí, souhlas školu, školné účty.

Dohoda vstupné (dohodnuté příjmu) a školné účty musí být předloženy Whitecliffe nutně ke dni oznámení. Poté (do 2 týdnů po schválení přijímacího) zaplatit plnou školné (budka Úřad Nového Zélandu) budou vysílat potvrzení o zaplacení školného.

Certifikát výuka je dokument, který vyžaduje studentské vízum imigrační Nového Zélandu.

Student Školné

 • Nadace Stupeň Bakalář 2017 NZ $ 12000 (18 týdnů)
 • Vysokoškolák 2017 NZ $ 27.000 (1 rok)
 • Masters 2017 NZ $ 27000 (1 rok)

Místa

 • Auckland

  24 Balfour Road, Parnell, 1052, Auckland

  Otázky