Keystone logo
Wilkes University

Wilkes University

Wilkes University

Úvod

Co je na Wilkesovi tak jedinečného?

Pokud jste se dívali na vysoké školy, viděli jste obrázky na všech webových stránkách. Krásné budovy v dobře udržovaném areálu. Studenti chatují v kavárně. Profesoři sdílející své znalosti ve třídě. Záběry davů na začátku. Po nějaké době začnou všechny tyto weby a vysoké školy vypadat stejně. Čím je tedy Wilkes jedinečný?

Student mluví na Wilkes Greenway

Wilkes je malá univerzita.

Na kampusu máme asi 2 500 vysokoškolských studentů, takže své spolužáky poznáte podle jména. A budete dostávat osobní pozornost od svých profesorů, ne pohled od postgraduálního studenta v 500místné posluchárně.

Nabízíme velké příležitosti. Wilkes je jediná univerzita naší velikosti, která nabízí širokou škálu profesionálních a svobodných uměleckých programů, které děláme. Budete mít možnost vybrat si z mnoha oborů v šesti různých školách. Pokud nemůžete vybrat jen jednu, můžete zdvojnásobit dur nebo kombinovat dur a moll. Dvojí obor strojírenství a digitálních médií. Major v účetnictví a minor ve španělštině. S tolika různými programy budete mít širokou škálu možností. (Pokud jste matematik, můžete přesně zjistit, kolik z nich.) Kromě bakalářských studijních programů nabízí Wilkes magisterské a doktorské / terminální studijní programy, včetně doktora ošetřovatelské praxe, doktora vzdělání, doktora farmacie , doktor filozofie v ošetřovatelství a mistr výtvarného umění v tvůrčím psaní.

Wilkesovo vzdělání stojí za to. The Economist zařadil Wilkes University 25. místo v zemi z hlediska ekonomické hodnoty porovnáním toho, co naši absolventi vydělávají, s tím, co by mohli vydělat, kdyby studovali jinde. Brookings Institution, Money Magazine a technologická společnost Smart Asset také uznaly hodnotu Wilkesova vzdělání. Víme, že náš závazek k akademickému úspěchu se našim studentům vyplatí, ale je skvělé vidět, jak se ostatní uchytili.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Wilkes-Barre

  West South Street,84, 18701, Wilkes-Barre

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky