Keystone logo
William Penn University BAKALÁŘ UMĚNÍ V TVORIVÝCH UMĚNÍCH
William Penn University

BAKALÁŘ UMĚNÍ V TVORIVÝCH UMĚNÍCH

Oskaloosa, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Creative Arts povzbuzuje studenty, aby zdokonalili své umělecké schopnosti kresbou, malbou, keramikou, vokální a instrumentální hudbou a dramatickým uměním. Studenti si mohou vybrat jeden důraz, na který se budou soustředit - výtvarné umění nebo divadlo. Praxe, výkon a kritické hodnocení jsou pro umělce ústřední a program nabízí studentům dostatek příležitostí k rozvoji, sledování a uskutečňování své vize lidského stavu. Kombinuje komplexní praktický základ v hudbě, divadle a umění a silné vůdčí schopnosti v psaní, mluvení a počítačové technologii. V divizi výtvarných umění existuje mnoho příležitostí k uplatnění svých dovedností, včetně divadelních produkcí, studentských uměleckých představení, hudebních zájezdů jazzových kapel a možnosti pracovat s profesionálními produkcemi.

Pro umělce existují úvodní kurzy kresby, designu, akvarelové malby, akrylové malby, keramiky, sochařství, fotografie, pastelové kresby, kresby perem a inkoustem a dějin umění. WPU také nabízí pokročilou třídu grafického designu pomocí Adobe Photoshop a Illustrator.

Milovníci hudby mají také příležitosti, včetně jazzové kapely, zpěváků Williama Penna, komorního sboru, atletických kapel, soukromých lekcí, hudební teorie a mnoha dalších!

Studenti divadla ocení George Daily Auditorium v Oskaloosa. Přináší mnoho profesionálních představení a nabízí nejmodernější technologii divadelního vybavení a řadu CAD softwaru pro scénografický a světelný design, počítačové míchání a nahrávání zvuku a kompletní možnosti nahrávání a úpravy videa.

Zaměstnavatelé neustále hledají kreativní myslitele, kteří mohou komunikovat s ostatními pomocí kreativních konceptů. Profesionálové s těmito dovednostmi mohou rozvíjet taktiku řešení problémů a poskytovat nápady, které mohou vést k firemnímu pokroku. Titul v oboru výtvarného umění z William Penn University umožní studentům vykonávat širokou škálu povolání, včetně:

Herec

Hudebník

Školení studentů

Vizážista

Pozice muzea umění

Výuka

Silniční výroba

Novinářská práce

Marketing

Zprávy Produkce

Divadelní produkce

Tattoo umělec

O Škole

Otázky

Podobné kurzy