Keystone logo
Williams Baptist University

Williams Baptist University

Williams Baptist University

Úvod

Naše mise

Poskytovat vynikající, holisticky křesťanské, svobodné umělecké vzdělání a soucitně formovat život studentů.

Naše vize

Produkovat výjimečné absolventy připravené kompetentně zapojit místní a globální kultury prostřednictvím světonázoru zaměřeného na Krista.

Naše základní hodnoty

Jako součást našich hlavních zásad Williams upřednostňuje následující základní hodnoty pro své studenty, učitele, zaměstnance, administrátory a absolventy.

Zaměření na Krista

Základem Williams Baptist University je vyznání, že Ježíš Kristus je Pán (Římanům 10: 9-10), Vtělený Syn a Slovo Boží a Božský Stvořitel a Spasitel světa. Usilujeme o to, abychom byli institucí vysokoškolského vzdělávání zaměřeného na Krista, pokud jde o charakter, chování a akademické aktivity. Tato aspirace vyžaduje, aby učitelé, zaměstnanci a studenti integrovali křesťanskou víru do všech aspektů univerzity. Kristovo panství je centrem všeho, co souvisí s univerzitou (Kolosanům 1: 15–20), a je základem, ze kterého formujeme náš křesťanský světonázor. Věříme, že tento biblický závazek je nezbytný pro přípravu studentů na zapojení místních a globálních kultur.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Walnut Ridge

    Mc Clellan Drive,56, 72476, Walnut Ridge

    Otázky