Keystone logo
Williston State College

Williston State College

Williston State College

Úvod

Posláním WSC „Kde se lidé liší“ je poskytovat přístupné, cenově dostupné, život měnící a celoživotní vzdělávací Pathways obyvatelům Severní Dakoty, Horních rovin a dalších oblastí.

Zavázali jsme se k dokonalosti studentů. Přijímáme kvalitní zkušenosti studentů, otevřenou komunikaci a akční data, která obohacují osobní vztahy mezi naší univerzitou, fakultou a studenty.

Věříme, že lidé dělají rozdíl; že akademie je srdcem komunit, kterým sloužíme; že naše zařízení jsou potřebným, neutrálním a centrálním komunitním prostorem; a že naše fakulta a zaměstnanci slouží v globálním prostředí mnoha různorodým potřebám.

Usilujeme o silnou přítomnost studentů na akademické půdě, rozšířené nabídky, fiskální udržitelnost, moderní vybavení, současné technologie a neustálé zlepšování v důsledku našich hlavních i strategických plánů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Williston

    University Avenue,1410, 58801, Williston

    Otázky