Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Wilson College

Wilson College

Wilson College

Úvod

O nás

HODNOTA A PŘÍSLUŠNOST PRO VÁS

Wilson je odhodlána poskytovat našim studentům a jejich rodinám hodnotu ve vysokoškolském vzdělávání. Z našeho prvotřídního programu zpětného odkupu studentských půjček do vývoje kariéry a školení v oblasti finanční gramotnosti jsme se zaměřili na poskytování zkušeností

ZKUŠENOST SVÉ ZKUŠENOSTI

Díky individualizované pozornosti, nejnovější technologii a vybavení, přístupu k národnímu kapitolu a bohatým tradicím má Wilsonovo vzdělání vše.

Poslání a princip cti

Wilson College umožňuje posluchačům zapojení se do kolektivního, liberálního uměleckého vzdělávání, které kombinuje dovednosti a zaměřené studium potřebné pro úspěch v práci a životě. Jsme úzká a podpůrná komunita, která rozvíjí mysl a charakter všech studentů a připravuje je na potírání globální společnosti.

PRINCIP HONORU

Studenti zapsaní na Wilson College žijí podle principu cti a v rámci systému sdílené správy založené na komunitách. Princip čestné zásady uvádí, že:

"Za účelem poskytnutí atmosféry, která je příjemná pro hledání osvobozujícího vzdělávání, vláda na Wilson College vychází z předpokladu, že každý člen komunity bude jednat s celistvostí ve všech aspektech života. Věříme navzájem, abychom byli zralí a odpovědní jednotlivci. "

"Kooperativní úsilí učení a života, v němž jsme všichni zapojeni, je nejúspěšnější, když členové komunity uznávají svou zodpovědnost usilovat o uskutečnění společného cíle. Spolehlivost komunity závisí na obavě jak pro individuální svobodu, tak pro práva a blaho ostatních, oba vyzývají k dodržování určitých nařízení, aby podpořili tento společný cíl. "

"V tomto duchu jsme se však dohodli na společných předpisech fakulty a studentů, na nařízení o pobytu a na akademickém a správním řádu. Za zodpovědnost za to, abychom je udrželi v souladu s potřebami současné komunity, odpovídáme."

Náš školní areál

Nachází se v Chambersburg, Pennsylvania, Wilson College areál má lahodné trávníky, zralé stromy a kopce. Krásný areál o rozloze 300 akrů je jako historický okres v Národním registru historických míst a přes něj vede Conococheague Creek.

Šest budov slouží jako studentské bydlení a existuje několik zařízení pro atletické a jezdecké soutěže, včetně tří atletických hřišť (hokej, fotbal a softball), tenisových kurtů a tělocvičny. Taneční studio je umístěno v Lenfest Commons, studenti mají také přístup do fitness centra. Penn Hall jezdecké centrum má tři, 24 stánku stodoly; dvě vnitřní arény a venkovní arena; cross-country skok hřiště a turn-out pole. Vysoká škola poskytuje také kompletní terapeutická zařízení a vybavení pro koně.

Kromě toho má Wilson College organickou farmu - srdce Fultonova centra pro studie udržitelnosti -, která umožňuje širokou škálu příležitostí dozvědět se o možnostech udržitelného života. V lednu 2009 akademie otevřela nový komplex Harryho Brookse pro vědu, matematiku a technologii ve výši 25 milionů dolarů, první budovu s certifikací Gold LEED v oblasti.

Komplex Harryho Brookse pro vědu, matematiku a technologii

Prostřednictvím nejmodernější učebny, laboratoří a výzkumných prostor představuje komplex Harry R. Brooks pro vědu, matematiku a technologii vizi budoucnosti liberálních umění a věd ve Wilson College . Zapuštěný přirozeným světlem a naplněný špičkovou technologií a vybavením, budova nabízí prostory, které zlepšují výuku a učení a praxi vědy na vysokoškolské úrovni. Budova změnila areál a mění život našich studentů a fakulty. Zveme vás, abyste se o nich dozvěděli na těchto stránkách nebo navštivte školní areál a projděte si turné. Představte si budoucnost vědy na Wilson College a připojte se k této důležité vzdělávací misi.

Historie a tradice

Wilson College byla založena v roce 1869 jako vysoká škola pro ženy, jedna z prvních ve Spojených státech. Zakladatelé byli Rev. Tryon Edwards a Rev. James W. Wightman. Pennsylvánský zákonodárce schválil původní listinu 24. března 1869. Sarah Wilsonová, pro jejíž jmenování byla akademie, poskytla počáteční dar k založení akademie. Byla první živou ženou ve Spojených státech, která obdařila ženskou školu.

Účel vysoké školy byl popsán jako snaha o zajištění vzdělání mladých žen v literatuře, vědě a umění. 19. října 1870, vydání Franklinského úložiště, uvedlo, že "úsilí nebude spočívat v myslích žáků fakty, ale strávit čas v rozvoji myšlení, aby se žáci naučili myslet si sám a tak se stávají vůdci, namísto následovníků, ve společnosti. "

Dějiny

Wilson College byla založena v roce 1869 jako vysoká škola pro ženy, jedna z prvních ve Spojených státech. Zakladatelé byli Rev. Tryon Edwards a Rev. James W. Wightman, pastýři presbyteriánských kostelů v nedalekých Hagerstownu, Md. A Greencastle, Pa. Předložili plány k presbytáři Carlisle a obdrželi jeho potvrzení v dubnu 1868. Pennsylvánská legislativa udělila původní listinu 24. března 1869. Slečna Sarah Wilson (1795-1871), obyvatel nedalekého svatého Tomáše, poskytla dvě štědré dary na zřízení nové instituce. Ačkoli Wilson sama neměla žádné formální vzdělání, uznala důležitost vzdělávání pro budoucí generace žen. Vděčnými za dary Wilsona, správci hlasovali pro jmenování nové instituce na její počest. Pokyn na vysoké škole začal 12. října 1870 poté, co správci zajistili koupi majetku, který předtím vlastnil bývalý akcionář AK McClure, blízký přítel a poradce prezidenta Abrahama Lincolna.

Od svého založení akademie prosazovala přísné intelektuální úsilí. Stejně jako jiné vysoké školy žen, Wilson dlouho poskytoval ženám příležitost studovat a vyučovat předměty, jakmile se zamyslet nad schopnostmi žen, jako je chemie, biologie, matematika a klasické jazyky. Prezidentka Anna J. McKeagová, první žena Wilsonova prezidentky (1911-15), posílila akademické normy akademie. Vysoká škola nadále na tomto nadaci staví tím, že zvyšuje počet a druhy kurzových nabídek, zdokonaluje knihovní zdroje a přináší významné návštěvníky a přednášející na areál. Míra intelektuální síly akademie je založením kapitoly Phi Beta Kappy, nejstarší a nejprestižnější akademické čestné společnosti v roce 1950.

Od roku 1931 akademie uznává vynikající příspěvky do společnosti tím, že uděluje čestné tituly. Příjemci zahrnovali americkou republiku Margaret Chase Smithovou, soudce Nejvyššího soudu Harryho Blackmuna, antropologa Margaret Meadovou, hudebníka Lili Krauseovou, autorku a aktivistku Ritu Mae Brownovou a novinku Walter Cronkiteovou.

Během své dlouhé historie Wilson reagoval na měnící se časy. V roce 1982 byla akademie jednou z prvních v regionu, která začala nabízet program dalšího studia, který uspokojuje potřeby rostoucí populace dospělých, kteří hledají postsekundární vzdělávání. V roce 1996 byla vysoká škola jedna z prvních v zemi, která nabízí on-campus, rezidenční vzdělávání pro svobodné matky s dětmi. Od začátku programu získala národní pozornost a Wilson se stal Národním centrem pro matky ve vysokoškolském vzdělávání.

Dnes Wilson připouští muže a ženy všech věkových kategorií, aby se zapsali do svých bakalářských a přidružených studijních programů, stejně jako postgraduální a postgraduální programy. Chcete-li dospělým zpřístupnit vzdělání Wilson, nabízí se mnoho kurzů nejen v průběhu dne, ale ve večerních hodinách, v letních a měsíčních termínech a na vhodných místech mimo areál.

Wilson Traditions

Tradice jsou důležitou součástí zkušenosti každého studenta Wilsona. Z Bigs a Littles to Sophomore Buddies, tradice přinášejí naše studenty dohromady a činí je součástí podpůrné, propojené komunity.

Wilson na první pohled

Podívejte se, jak se čísla přidávají do úplného zážitku ve škole.

50 akrů na našem USDA-certifikovaném ekologickém farmě

Středisko Fulton pro studie udržitelnosti spojí studenty a místní komunitu a představuje pracovní farmu, národní databázi ČSA a mírové pěší stezky.

71 STÁLE PRO KOLEJSKÉ A STUDENTOVÉ KONĚ

Naše Penn Hall jezdecké centrum má vnitřní a venkovní jezdecké areny, cross-country skok komplex a 20 akrů oplocených paddocks a pastviny.

25 milionů dolarů

naše investice do komplexu Harryho Brookse pro vědu, matematiku a technologii

Místa

  • Chambersburg

    1015 Philadelphia Ave, 17201, Chambersburg

    Otázky