Keystone logo
Winnipeg Global Education College

Winnipeg Global Education College

Winnipeg Global Education College

Úvod

Pokud se chcete naučit anglicky v Kanadě nebo si zvolit postsekundární program, který se nachází v krásném Winnipegu , Manitoba. Winnipeg Global Education College (GEC) je pro vás tou nejlepší volbou.

GEC je registrována u kanadské vlády a akreditována největší jazykovou organizací Languages Canada. Od roku 2011 nabízí GEC vysoce kvalitní anglické programy a postsekundární programy. Podporujeme tisíce zahraničních studentů z více než 15 zemí při dosahování jejich akademických a profesních cílů.

GEC nabízí komplexní anglické programy, postsekundární programy a nejlepší výuku kombinovanou s nejzábavnějšími a nejzajímavějšími společenskými událostmi. Jsme odhodláni inspirovat vášeň pro studium anglického jazyka a rozvíjet postoje, dovednosti a znalosti, které umožní všem studentům maximalizovat jejich potenciál a splnit jejich cíle.

GEC nabízí obrovský výběr jazykových programů pro všechny úrovně a účely, včetně angličtiny pro akademické účely (EAP), angličtiny pro přežití, IELTS (akademický pro pokročilé, akademický pro pokročilé a všeobecné pro pokročilé), CELPIP a přizpůsobený (VIP) program. Studenti mohou zahájit jazykový program každé pondělí a studovat libovolně dlouho.

GEC rovněž nabízí postsekundární programy zahrnující programy kulinářských umění a Office Assistant. GEC vydává certifikáty, které absolventům umožňují pracovat na konkrétních pozicích v různých oborech.

GEC vybavil studenty profesionálními, efektivními a efektivními dovednostmi a znalostmi, které potřebují k posílení znalostí angličtiny a ke smysluplné kariéře, ke změně ve světě.

Jako student GEC vás podporuje náš tým, který zajišťuje, že vaše cesta bude plná učení, vzrušení, zdokonalování a úspěchů. Uvidíte, že se vaše angličtina každý den zdokonaluje a budete si zde užívat studium.

Náš program Kulinářské umění vám pomůže získat kulinářské dovednosti pro kariéru v pohostinství a stravovacím průmyslu. Program Office Assistant vám poskytne klíčové dovednosti, které potřebujete, abyste mohli být aktivem v jakémkoli obchodním prostředí.

Místa

 • Winnipeg

  Pembina Highway,156-1483, R3T 2C6, Winnipeg

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky