Keystone logo
Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Úvod

Wisconsin Lutheran vysoká škola je čtyřletý liberál vysoká škola umění propojila se s Wisconsin evangelický Lutheran synod. To se nachází ve městě Milwaukee. Vysoká škola má dvousemestrální akademického roku a ocenění Bakalář umění, Bachelor of Science, Bachelor of Science v ošetřovatelství a Master of Arts stupňů s svobodných umění a odborných oborů a několik pre-profesionální programy.

Na Wisconsin Lutheran College, budete mít nejen malé velikosti tříd a různé akademické možností, budete mít také možnost pracovat bok po boku s profesoři dělat průkopnický výzkum onemocnění srdce, učil v místních školách jak brzy jak prvním ročníku, cestovat do Zambie na ošetřovatelství klinické, vzít Britská literatura kurz v Anglii, nebo provádět mořský biologickém výzkumu v Grenadě.

Přijmout ucelené vzdělání svobodných umění a využívat robustní možnosti stáží, které vás přizpůsobivé a obchodovatelné na stále se měnící pracovní trhy, a zařídíme za úspěšné kariéry nebo Graduate School úsilí. To jsou jen několik důvodů, proč může být WLC ideální škola pro vás.

Akademické Highlights

Majors jsou pravidelně aktualizovány, aby udržel krok s měnícím se světem. Pracovníci fakulty jsou odborníky ve svém oboru, přinášet real-svět zkušenosti do třídy. Velikosti třídy jsou malé, což umožňuje one-on-one mentoring celonárodně zařadil fakulty. Studenti jsou také solidně připraveni na postgraduálním studiu. Naši absolventi říkají, že jejich absolventi třídy jsou často rozšíření kurzů přijatých na WLC. To není neobvyklé pro fakulty a studenti spolupracovat - někteří studenti dokonce publikovat své práce v akademických časopisech nebo prezentují své poznatky na odborných konferencích.

2015-2016 Bakalářské Rychlá fakta

Celkem zápisu: 1188 Vysokoškolák student-fakulta poměr: 12: 1 Průměrná vysokoškolák počet žáků ve třídě: 16 Vysokoškolského studenta demografie: 31 států a osm cizích zemí Procento rezidentů vysokoškolských studentů: 68% Vysokoškolák studentská populace: 93% z nich 18-22 let Prvák profil: 3.43 průměrná střední škola GPA a 24 průměrný ACT Finanční pomoc: 99% z denního tradiční vysokoškoláky jsou uděleny finanční pomoc. Co-kurikulární aktivity: člen NCAA divize III a Severního Atletika Collegiate konferenci; 18 univerzitní sportovní; intramurální a klubové sportovní; koncertní kapela a šest souborů; tři sbory; 40+ kluby a organizace.

Studovat v zahraničí

Jedním z nejzajímavějších zážitků můžete mít během svého vysokoškolské kariéry studuje v zahraničí. Žijeme v jiné zemi, setkání s lidmi s rozmanitým zázemím z celého světa, a ponoření se do nové kultury vás bude měnit v pozitivním, nečekanými způsoby. Studenti, kteří studují v zahraničí na WLC učinit prostřednictvím zastoupení nebo ve fakultní-vedl akademické zkušenosti. Všechny kurzy přijatá přes studovat v zahraničí agentur v mezinárodních institucích bude předem schválen pro přenos zpět do WLC.

Místa

  • Milwaukee

    8800 West Bluemound Road , WI 53226, Milwaukee

Otázky