Keystone logo
Wofford College BA v divadle
Wofford College

BA v divadle

Spartanburg, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Práce. Hrát si. Změna. Divadlo Wofford promění vaše srdce, tělo i mysl. Divadlo Wofford vás připraví na život kreativního a angažovaného jednotlivce, který přispívá do světa. Očekávejte, že se naučíte návyky umělecké a intelektuální dokonalosti: tvrdá práce, bezúhonnost, odvaha, spolupráce, kreativita, zábava a hra.

Bakalář umění v divadle je akademický a praktický program, který připravuje absolventy na to, aby se v kontextu svobodných umění stali divadelními umělci. Hlavní obor je založen na důkladném zakotvení ve čtyřech základních oblastech divadla, po kterém mohou studenti přizpůsobit program tak, aby vyhovoval jejich potřebám a zájmům: herectví, režie, design, psaní her nebo řízení výroby. Divadlo je nutně společné a interdisciplinární úsilí. Wofford Theatre je producentská organizace i program udělování titulů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy