Keystone logo
Wright State University

Wright State University

Wright State University

Úvod

Wright State University je národní veřejná univerzita v Daytonu ve státě Ohio s více než 11 000 studenty. Univerzita nabízí 315stupňové programy a skládá se z pěti vysokých škol, dvou škol a pobočkového kampusu v Celině ve státě Ohio. Wright State University , pojmenovaná po bratrech Wrightových, nabízí výjimečné a cenově dostupné vzdělání.

Wright State University , která se nachází 8 mil severovýchodně od centra města Dayton, Ohio, ročně slouží více než 11 000 studentům a nabízí 315 vysokoškolských, postgraduálních, doktorských a profesionálních studijních programů prostřednictvím pěti vysokých škol a dvou škol. Univerzita také provozuje pobočkový kampus, Wright State University – Lake Campus, na břehu Grand Lake St. Marys v Celině, Ohio. Wright State University byla pojmenována na počest průkopníků letectví Orvilla a Wilbura Wrightových, kteří ve svém obchodě s jízdními koly v Daytonu vynalezli první úspěšné letadlo na světě. Ve skutečnosti bratři Wrightové provedli většinu svých prvních zkušebních letů v Huffman Prairie, jen kousek jízdy od našeho kampusu v Daytonu.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Dayton

    Colonel Glenn Highway,3640, 45435, Dayton

Otázky