Keystone logo
Wright State University Bakalář vědy v elektrotechnické a výpočetní technice
Wright State University

Bakalář vědy v elektrotechnické a výpočetní technice

Dayton, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 38 312 / per semester *

Na kampusu

* paušální výuka za semestr: Ohio bydliště: 4 789 $ | Non-Ohio Resident: 9 498 $. Mohou být účtovány další poplatky

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Katedra elektrotechniky nabídne program vedoucí k bakalářskému titulu v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky.

Učební plán nabízí studentům in-hloubkové základy v oblasti elektrotechniky a výpočetní techniky od základu interdisciplinární tým fakulty Wright State University . Tento program jednoznačně klade důraz na to, jak se požadované kursy z různých oblastí strojírenství a informatiky vztahují k inženýrským technologiím a lze je aplikovat na inženýrské technologie, a je jich dosahováno prostřednictvím pedagogických osvědčených postupů zaměřených na zapojení studentů do jejich učení, takže se aktivně podílejí na chápání inženýrských koncepcí. a myšlenky a podpora vědecké tvořivosti a kritického myšlení.

Kurz programu je zaměřen na základní témata elektrotechniky a počítačového inženýrství s cílem připravit studenty na řešení problémů v reálném světě a návrh elektronických, počítačových a softwarových systémů prostřednictvím komplexního kurikula moderních dovedností v elektrotechnice a počítačovém inženýrství.

Tento program bude pomáhat studentům, aby byli připraveni na profesionální kariéru v různých oblastech, mimo jiné včetně: automatizované výroby; Elektronické inženýrství; elektrotechnika, elektronika nebo strojírenská technologie; inženýrské služby v terénu; terénní zkušební technika; a systémového inženýrství.

Proč si vybrat elektrickou a výpočetní techniku?

Elektrotechničtí a počítačoví technologové překlenují propast mezi návrhem a implementací, výzkumem a vývojem a přechodem a provozem. Podílí se na návrhu, vývoji a udržení technologických řešení, která se dotýkají všech aspektů moderního života, od výroby až po zdravotnická zařízení, od avioniky až po automobilový průmysl, od bezdrátových zařízení až po finanční služby.

"Nejlepší vysokoškolské inženýrské programy," US News & World Report, 2019US News & World Report zařadila vysokoškolské inženýrské programy Wright State jako č. 146 mezi stovky inženýrských programů po celé zemi. Programová fakulta je věnována úspěchu studentů a nabízí individuální podporu všem studentům. Univerzita je také umístěna v Daytonu, Ohio, centrum technických znalostí v průmyslovém inženýrství, inženýrství lidských faktorů, letectví, bezpilotní vzdušné systémy, technické inovace a další pro stáže a budoucí kariérní postup.

Kariéra

Titul v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky poskytuje studentům komplexní dovednosti v oblasti programování, návrhu a implementace elektrotechniky a počítačového inženýrství, s mnohem skromnějšími požadavky na studium matematiky a základních věd než tradiční elektrické a počítačové inženýrství.

Nikdy není příliš brzy - nebo příliš pozdě na to, abyste začali řídit svou kariéru v inženýrství.

Zkušenosti v reálném světě

Elektrické inženýry poháněly technologický výbuch, který náš svět zažil za posledních 60 let. Inovace v elektrotechnice (EE) se nyní dotýkají všech aspektů našeho života.

Přijetí

Všichni studenti, kteří mají zájem o obor inženýrství a informatiky, by měli přezkoumat požadavky na přijetí a vyplnit žádost o přijetí. Žadatelé by měli na své žádosti uvést svou požadovanou závažnost. Pokud splníte požadavky na přijetí na univerzitu, budete přijati na vysokou školu.

Požadavky na přijetí

Domácí středoškolští studenti budou mít přístup k Wright State University po splnění jedné z následujících možností:

Možnost 1

 • Dokončete osnovy Ohio Core (nebo ekvivalentní osnovy),
 • Dosáhnout minimálního kumulativního průměrného bodu na střední škole ve výši 2,0 a
 • Dosáhněte ACT kompozitního skóre 15 nebo SAT skóre 740 (kombinované kritické čtení a matematika)

Možnost 2

 • Dokončete osnovy Ohio Core (nebo ekvivalentní osnovy),
 • Dosáhnout minimálního kumulativního průměrného bodu střední školy ve výši 2,5, a
 • Odeslat jakékoli skóre ACT / SAT,
 • Aby byli studenti přijímáni na magisterský program BSECET, musí absolvovat 24 nebo více hodin semestru výuky na vysoké škole s 2.25 GPA nebo vyšší, musí absolvovat ENG 1100 (nebo jakýkoli základní kurz prvního ročníku WSU) s C nebo vyšší, a musí splňovat požadavky na přijetí pro BSECET, což zahrnuje získání C nebo vyšší v CEG 2170, (PHY 1110 a PHY 1110L nebo PHY 2400 a PHY 2400L) a (MTH 2240 nebo MTH 2300).

Výukové programy programu

Roční registrace studentů: 42 (podzim 2019)

BS v elektrotechnice a počítačové techniky připravuje studenty na řešení problémů v reálném světě a návrh elektronických, počítačových a softwarových systémů prostřednictvím komplexního kurikula moderních elektrotechnických a počítačových inženýrských dovedností.

Vysokoškolský elektrotechnický a počítačový inženýrský technologický program učit cíle cíle

Cílem programu je vyškolit studenty v moderních elektrotechnických a počítačových inženýrských dovednostech s cílem postgraduálního zaměstnání v související oblasti. Toho bude dosaženo dosažením následujících studentských výstupů, jak stanoví komise ABET Engineering Technology Accreditation Commission. Každý z těchto výstupů je řešen jedním nebo kurikulárními požadavky programu.

Vysokoškolský elektrotechnický a počítačový inženýrský technologický program - základní dovednosti

 • Schopnost vybrat a aplikovat znalosti, techniky, dovednosti a moderní nástroje disciplíny na široce definované činnosti strojírenské technologie.
 • Schopnost vybrat a aplikovat znalosti z matematiky, vědy, inženýrství a technologie na problémy strojírenské technologie, které vyžadují použití principů a aplikovaných postupů nebo metodik.
 • Schopnost provádět standardní testy a měření; provádět, analyzovat a interpretovat experimenty; a použít experimentální výsledky ke zlepšení procesů.
 • Schopnost navrhnout systémy, komponenty nebo procesy pro široce definované problémy strojírenské technologie vhodné pro programování vzdělávacích cílů.
 • Schopnost efektivně fungovat jako člen nebo vedoucí technického týmu.
 • Schopnost identifikovat, analyzovat a řešit široce definované problémy strojírenské technologie.
 • Schopnost aplikovat písemnou, ústní a grafickou komunikaci v technickém i netechnickém prostředí; a schopnost identifikovat a používat vhodnou technickou literaturu.
 • Pochopení potřeby a schopnosti zapojit se do nepřetržitého profesního rozvoje zaměřeného na sebe.
 • Pochopení a závazek řešit profesní a etické povinnosti, včetně respektování rozmanitosti.
 • Znalost dopadu řešení strojírenské technologie ve společenském a globálním kontextu.
 • Závazek ke kvalitě, včasnosti a neustálému zlepšování.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy