Keystone logo
Wroclaw University of Science and Technology

Wroclaw University of Science and Technology

Wroclaw University of Science and Technology

Úvod

Vratislavská univerzita vědy a technologie byla založena v roce 1945, zejména v důsledku zapojení akademických pracovníků dnes již neexistující Technické univerzity ve Lvově a Univerzity Jana Kazimierze ve Lvově, kteří přizpůsobili zničené budovy Německé technické školy. - Technische Hochschule.

Dnes pokračujeme v tradici těchto významných polských univerzit a rozvíjíme se v úzké spolupráci s předními společnostmi Dolního Slezska. Jsme jednou z největších a nejlepších technických univerzit v zemi, pravidelně se řadí mezi nejlepší v národním žebříčku.

Na WUST studuje asi 20 000 studentů a počet akademických pracovníků je asi 2 100. Jsou zde studenti z více než 69 zemí a smlouvy o spolupráci jsou podepsány s více než 120 terciárními institucemi z 36 zemí. Univerzita je hrdá na to, že má: ročně přes 700 výměn studentů a zaměstnanců v rámci programu Erasmus +, 400 partnerských univerzit, 12 certifikovaných laboratoří, 560 výukových místností a poslucháren, 887 didaktických a 175 výzkumných laboratoří.

Na univerzitě existuje řada studentských organizací a sdružení. Studenti mají příležitost rozvíjet své vědecké a tvůrčí vášně.

Díky WUST se město zdá být hlavním městem polské informatiky. To je částečně důsledkem evropských standardů výuky a výzkumu prováděných zaměstnanci univerzity. Světová úroveň vědeckého výzkumu a vynikající vybavení v laboratořích má za následek spolupráci s mnoha polskými a zahraničními společnostmi.

To vše vám umožňuje získat titul uznávaný v celé Evropské unii, navrhnout si studijní cestu a vybrat si specializaci, simulovat a odměňovat výzkum nových technologií, jako jsou: nanotechnologie, biotechnologie, telekomunikace, teleinformatika a informační systémy, a také získat cenné zkušenosti a technické zázemí.

S WUST - nic není nemožné!

Příležitosti a potenciál

Wrocław vytvořil příznivou půdu pro diverzifikované podnikání. Jedná se o největší centrum výzkumu a vývoje v Polsku pro globální společnosti, jako jsou: LG, Philips, Volvo, Bosch, Hewlett-Packard, Nokia, Wabco, KGHM, Ryanair, Credit Suisse, BNY Mellon, Google, IBM.

Kariérní kancelář WUST připravuje studenty a absolventy na vstup na trh práce. Poskytuje studentům nabídky práce nebo stáže, konzultuje životopis, podporuje zajímavé projekty, organizuje setkání se zaměstnavateli, rady při školeních a workshopech.

Kromě toho má WUST kontakty s mnoha vzdělávacími a výzkumnými institucemi a umožňuje vám také cestovat do zahraničí, společné projekty, jako jsou: Erasmus +, Student Exchange Programs, Double Degree Master Program TIME, polská a americká Fullbrightova komise, DAAD, Vulcanus v Japonsko. Wrocławská univerzita vědy a technologie je ve spolupráci se 183 partnery ze 48 zemí. To vše může určitě zlepšit vaši budoucí kariéru.

Je zřejmé, že se nemusíte omezovat pouze na Wroclaw, naši absolventi se nacházejí po celém světě a pracují pro renomované společnosti nebo si zakládají vlastní firmy.

Místa

  • Wrocław

    wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego,27, 50-370, Wrocław

    Otázky