Keystone logo
Xi'an International University

Xi'an International University

Xi'an International University

Úvod

O nás

Xi'an International University (XAIU) je soukromá vysoká škola s akreditací čínského ministerstva školství pro čtyřleté bakalářské programy. Univerzita byla založena v roce 1992 a nachází se v samém srdci Xi'an, nejstaršího města v Číně. Nachází se na 1,26 milionu metrů čtverečních půdy, má nejmodernější učebny, prostorné ložnice, dobře zásobené knihovny, standardizovaných sportovních hřišť a má asi 22 000 studentů a 2000 fakult a zaměstnanců.

Akademici univerzity zahrnují sedm vysokých škol nabízejících 67 hlavních oborů studia, které zahrnují management, ekonomii, humanitní obory, medicínu, strojírenství, zemědělství a umění. XAIU, relativně mladá instituce a výsledek čínského marketingu a reforem, se v průběhu let rozrostla na multidisciplinární komplexní univerzitu a stabilizovala se v měřítku. Univerzita nyní klade hlavní důraz na zvyšování kvality a úspěšnou transformaci.

V éře informačních technologií XAIU značně investuje do vybavení kampusu vyspělou infrastrukturou informačních technologických systémů a nedávno byl jako jediná vysoká škola v severozápadní Číně zařazena do seznamu „100-školní velký datový projekt“ jako součást iniciativy pro integraci průmyslu a vzdělávání a inovace společně zahájené Centrem plánování a rozvoje škol čínského ministerstva školství a Dawning Information Industry Co., Ltd.

Vybavení, fakulta a akademický rozvoj

Univerzita vysoce podporuje hodnoty silné etiky, profesionality, uznání, obětavosti, sebezdokonalování a celoživotního učení. Usiluje o zajištění rovného přístupu k vysokoškolskému vzdělávání, zejména pro ty, kteří jsou méně zvýhodněni, a o podporu kultury rozmanitosti a tvořivosti kampusu. Univerzita je vybavena moderním zařízením a krásným kampusem, a co je důležitější, věnuje značné úsilí zvyšování akademické kvality a rozvoji fakulty vysoké profesionality. Profesor CHEN Aimin, Ph.D. v oboru ekonomie na Pennsylvánské státní univerzitě, od roku 2015 působil a je profesorem Vysoké školy umění a věd na Indiana State University a bývalým viceprezidentem Sichuanské univerzity.

Profesor GAO Fu, akademik Čínské akademie věd, slouží jako čestný děkan Ústavu aplikovaných věd o živé přírodě; Profesor KANG Le, akademik Čínské akademie věd, je čestným ředitelem akademického výboru XAIU; Profesor WU Tianyi, akademik Čínské akademie inženýrství, je pozván jako konzultant Ústavu aplikovaného výzkumu věd o živé přírodě; Profesor SHI Yong, konzultant Státní rady a ředitel Centra pro výzkum virtuální ekonomiky a dat Čínské akademie věd, slouží jako čestný děkan Ústavu aplikovaného výzkumu velkých dat; Profesor PAN Maoyuan, bývalý viceprezident univerzity Xiamen a profesor SHI Qiuheng, ředitel Institutu vzdělávání univerzity Xiamen, slouží jako čestní děkani Institutu výzkumu vzdělávání v Qifangu; LU Ding, profesor ekonomie a bývalý prezident Čínské společnosti ekonomů, působí jako docent Institutu výzkumu zóny volného obchodu Shaanxi; Profesor ZHANG Xiaofeng, Ph.D. Jako děkan Lékařské fakulty slouží vedoucí biologického ústavu Čengdu na Čínské akademii věd a bývalý zástupce ředitele Úřadu zdravotnictví v Tibetu.

Akademické vysoké školy vytvořily svůj vlastní důraz a vyznamenání v akademických oborech. Vysoká škola podnikání nabízí řadu obchodních společností, přičemž klade velký důraz na oblast logistiky a výzkumu v oblasti rozvoje zóny volného obchodu Shaanxi. Vysoká škola medicíny se vyznačuje silným významem v ošetřovatelství a buduje celonárodně vyspělý výzkum v oblasti aplikovaných věd o životě. Vysoká škola humanitních věd je relativně silná v oblasti mediálních technologií a obsluhuje univerzitu dobrými programy liberálního umění, jako je psaní, umělecký design a studium jazyků. Vysoká škola inženýrství staví velké společnosti s novými funkcemi inženýrství v oblasti internetu věcí, elektroniky a informatiky. Vysoká škola múzických umění praktikuje inovativní programy, které integrují jevištní představení v reálném světě a výuku ve třídě.

Univerzita také poskytuje online výukové platformy a nejlepší MOOC z celého světa. Při podpoře kvalitního výzkumu zřídila univerzita výzkumné ústavy, jako je Výzkumný ústav Qi Fang, Výzkumný ústav zóny volného obchodu Shaanxi, Inovace a Institut podnikání, Aplikovaný ústav věd o živé přírodě a Ústav aplikovaného výzkumu velkých dat. Naše projekty a ceny se každým rokem zvyšují. V roce 2016 je univerzita na prvním místě mezi soukromými univerzitami, pokud jde o řadu projektů z vládních úřadů na provinční, ministerské a národní úrovni.

V rámci mnoha akademických konferencí a fór zahájila univerzita také mezinárodní kongres Globálního rozvoje univerzit a vysokých škol a dvakrát pořádala výroční konferenci na akademické půdě. V listopadu 2017 se také konala 32. výroční konference Asociace univerzit Asie a Tichomoří (AUAP).Xtra, Inc. / Unsplash

We hired an amateur model for a photo shoot in our office. She did a great job and we were very happy with her photos.

Nabídka reformních a rozlišovacích programů na straně nabídky

Protože první soukromá univerzita povolila provádět mezinárodní vzdělávací programy v provincii Shaanxi, XAIU vytváří širokou platformu zdůrazňující „vzdělávání bez hranic“. XAIU v tomto procesu zavedla programy spolupráce, jejichž cílem je kultivovat talenty s globální vizí a přispívat k místnímu sociálnímu a ekonomickému rozvoji a také k probíhající iniciativě země „Belt and Road“.

Prostřednictvím svých mezinárodních výměnných programů pro studenty a fakulty spolupracuje XAIU na akademickém výzkumu a artikulaci vzájemných kreditů s řadou univerzit. Tisíce studentů odešly studovat do zahraničí a XAIU přijala mnoho zahraničních studentů ke studiu v Číně.

XAIU je také hrdá na to, že je mezi prvními, kdo zřídili vysokou školu podnikání mezi univerzitami v Číně, a tato škola kultivovala studenty s podnikatelským duchem a schopnostmi, jakož i tvůrčím a inovativním myšlením.

V důsledku toho mají absolventi XAIU vyšší míru podnikání. Jako příklad, LU Xin vyhrál národní šampionát v přehlídce smíchu; SUN Guoxiu získal titul „Princ sladkých brambor“ a dosáhl svého snu pečením sladkých brambor; podnikatelská hvězda CHEN Rugang se stala lídrem v distribučním průmyslu; DIAO Long získal titul „Donkey King“.

XAIU se stala jednou z prvních šarží národních nejlepších 50 univerzit a vysokých škol vynikajících zkušeností v oblasti tvořivosti a podnikání, které uděluje čínské ministerstvo školství.

Třetí charakteristický rys spočívá v systému vysoké školy XAIU a vzdělávání celé osoby, ve kterém je akademie zřízena a nachází se v určeném studentském kolejním komplexu, a slouží jako centrum pro mimoškolní vzdělávací aktivity studentů s prostorem pro konference, psychologické poradenství a skupinové projekty. Jedná se o jedinečný model řízení studentských záležitostí, který zahrnuje výuku ve třídě a mimoškolní aktivity.

V Akademii Qi Fang si studenti mohou užít čínských písní, klasických nástrojů, tradičních obrazů a kaligrafie, ladných tanců a zasvěcených přednášek.

Vyznamenání a odpovědnosti

Za posledních 25 let absolvovalo XAIU více než 190 000 studentů a mnoho z nich dosáhlo vysokého úspěchu v zaměstnání, podnikání a jejich postgraduálním studiu doma iv zahraničí. Mezi jeho pozoruhodné úspěchy byla univerzita jednou z čínských soukromých univerzit a vysokých škol čínskou sítí absolventů.

Univerzita se dokonce stala případem studie profesora Williama Kirbyho, ředitele John King Fairbank Center na Harvardově univerzitě, v jeho výzkumu Růst soukromých univerzit v Číně. Předseda HUANG Teng byl několikrát pozván na přednášku na Harvard Business School, která se týkala případové studie, a zprávy byly oznámeny CCTV.

CHEN Baosheng, čínský ministr školství, shrnul po své návštěvě univerzity následující tři body: 1) XAIU směřuje vysoko; 2) XAIU byla zařazena mezi přední čínské soukromé vysoké školy a univerzity; 3) XAIU pěkně kombinuje historické a moderní, stejně jako orientální a náhodné vlastnosti v zemi provincie Shaanxi.

HUANG Teng, předseda správní rady: „Navzdory obtížím udržujeme zásadu, abychom co nejlépe sloužili zájmu veřejnosti. Budeme se i nadále zlepšovat v oblasti správy a řízení univerzity, rozvoje fakulty a akademické kvality. Budeme se snažit vybudovat soukromou univerzitu světové úrovně. “

Nachází se v Xi'an, provincii Shaanxi, původu starověké Silk Road, a XAIU se zavazuje přispívat k iniciativě One Belt One Road Initiative a hospodářskému a sociálnímu rozvoji místní ekonomiky.

Správní rada ředitelů univerzity vedená Dr. HUANG Tengem, zakladatelem společnosti XAIU, přijímá rozhodnutí a politiky týkající se strategického rozvoje univerzity a prezident odpovídá za provádění politik rady a za běžný provoz. Členové fakulty se podílejí na sdílené správě věcí veřejných prostřednictvím různých komisí na vysoké škole, na vysoké škole a na katedře.

Místa

  • Xi'an

    18 Yudou Lu, Yanta District, Xi'an International University, , Xi'an

    Otázky