Keystone logo
Zayed University

Zayed University

Zayed University

Úvod

Zayed University Vision

Zayed University je národním a regionálním lídrem vzdělávacích inovací. Společnost byla založena v roce 1998 a hrdě nesouce jméno zakladatele národa, pozdního Sheikh Zayed bin Sultana Al Nahyana. Tato vlajková loď je moderním ztělesněním ambicí prezidenta a značném očekáváním vysokého školství ve Spojených arabských emirátech.

Dnes je Zayed University pozoruhodná pro to, aby zahrnovala dva moderní kampusy v Abu Dhabi a Dubaj, které vítá národní i zahraniční studenty ze Spojených arabských emirátů, širšího regionu v Perském zálivu a po celém světě.

Zayed University je akreditována Komisí pro akademickou akreditaci (CAA) - interním akreditačním orgánem pro akreditaci a akreditačním orgánem Spojených arabských emirátů - a mezinárodně od Komise pro střední školy (USA), jednoho ze šesti regionálních akreditačních orgánů v USA, která zajišťuje mezinárodně uznávané programy od univerzity s vysokou kvalitou.

Mise 2017-2021

 • Poskytnout vzdělání světové úrovně všem studentům prostřednictvím poskytnutí dvou států výtvarných škol v Abu Dhabi a Dubaj, které budou inspirovat, podporovat a podporovat studentské schopnosti prostřednictvím přístupu k vysoce kvalifikované fakultě a specializovanému personálu.
 • Nabídnout různorodé a mezinárodně uznávané vysokoškolské a postgraduální programy, které nabízejí zapojení a inkluzivní studentské zkušenosti. Absolventi budou připraveni přispívat ke společenskému a ekonomickému blahu společnosti SAE a jejich profesím a podporovat je.
 • Přispívat k budování společnosti založené na znalostech prostřednictvím výzkumu, stipendia, tvůrčí činnosti, dosahu a služeb dalšího vzdělávání. Za účelem šíření znalostí místním, regionálním a globálním společenstvím.

O Zayed University

Ačkoli je to mladý národ, Spojené Arabské Emiráty hrají na Blízkém východě zvláštní roli díky strategické poloze, kvalitě moderní infrastruktury a předvídavé a dalekohledné vizi vůdců země. Tito vůdci označili vzdělávání za velmi důležité pro budoucnost Spojených arabských emirátů, jak to naznačují slova pozdního šejka Zayed bin Sultana Al Nahyana, zakladatele SAE:

"Vynikající vzdělání a znalosti jsou cestou k slávě. Toho lze dosáhnout pouze trvalým úsilím a akademickým pokrokem. Vzdělávání je hlavním pilířem pokroku a rozvoje a stát nevynaložil žádné úsilí na to, aby poskytl potřebný požadavek vzdělávacího sektoru. Stát nutně potřebuje úsilí všech svých vzdělaných občanů o rozvojový proces. "

Zayed University , vláda podporovaná instituce, byla založena v roce 1998, aby připravila vůdce, kteří budou předvídat možnosti a zachytit příležitosti pro akci, která vytvoří budoucnost Spojených arabských emirátů.

Univerzita má areály umístěné ve dvou největších městech Spojených arabských emirátů, Abu Dhabi a Dubaj, pod jednou ústřední správou. Přihlášení na každý areál přesahuje 4000 studentů. Univerzita je dostatečně malá, aby umožnila osobní interakci mezi studenty a fakultou, ale byla dostatečně velká, aby nabídla studentům řadu náročných studijních programů. Na Zayed University studují studenti učební prostředí, které podporuje a podporuje jejich akademické potřeby a podporuje jejich úspěch.

Základem pro akademické zkušenosti na Zayed University je model akademického programu, který se zaměřuje na výsledky učení a hodnocení. Tento model poskytuje studentům vyvážený, spojený akademický program, který jasně definuje výsledky, zajišťuje, že zdroje podporují vzdělávací cíle a zdůrazňují úspěchy a úspěchy studentů. Model akademického programu je podporován prostřednictvím kompletního vzdělávacího programu zahrnujícího akademický můstkový program, který zajišťuje znalost anglického jazyka pro studenty; základní učební osnovy všeobecného vzdělávání, které poskytují široký interdisciplinární základ pro zvolený obor studenta; hloubkové studie nabízené sedmi vysokými školami; stáže, které poskytují praktické zkušenosti; a pravidelné hodnocení výsledků studentů ve vzdělávacích výsledcích Zayed University .

Během prvních tří semestrů studia v bakalářském programu se studenti zapisují do programu všeobecného vzdělávání na University College, který zahrnuje základní učební plán, který poskytuje intelektuální zkušenost sdílenou všemi studenty a která vytváří rámec podporující výsledky učení Zayed University . Prostřednictvím série úzce souvisejících interdisciplinárních kurzů si studenti rozvíjejí své schopnosti v oblasti kritického myšlení, globálního vědomí, počítačových aplikací, vědeckého a kvantitativního uvažování, informační gramotnosti a jazykové znalosti v angličtině a arabštině.

Na Zayed University , studenti mají výběr studijních programů navržených tak, aby splňovaly své osobní akademické zájmy a profesní cíle. Programy jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší mezinárodní akademické standardy. Ve studijních programech se studenti aktivně účastní procesu učení, který od nich vyžaduje, aby aplikovali své znalosti v reálném prostředí a rozvíjeli široké pochopení současných problémů a praktik. Vzhledem k tomu, že jejich intelektuální schopnosti narůstají, studenti přebírají stále větší odpovědnost za vlastní učení. Absolventi Zayed University vyniká jak v arabském, tak v anglickém jazyce, a jsou dobře rozvíjeni v akademických disciplínách, mají znalosti v oblasti počítačových dovedností, mají znalosti o své bohaté kultuře a dědictví, jsou globální ve svých perspektivách a mají zkušenosti s odborným pracovištěm. Jejich úspěch na Zayed University připravuje, aby se stali vůdci v jejich rodinách, jejich komunitě a jejich národě.

Místa

 • Mohammed Bin Zayed City

  Zayed University, P.O. Box 144534, , Mohammed Bin Zayed City

  • Dubai

   Zayed University, P.O. Box 19282, , Dubai

   Otázky