Keystone logo
Zaytuna College

Zaytuna College

Zaytuna College

Úvod

V roce 2009 byla v Berkeley v Kalifornii založena Zaytuna College s misí, která požadovala uzemnění studentů v islámské vědecké tradici i v kulturních proudech a kritických myšlenkách formujících moderní společnost. Summer Arabic Intensive, rezidenční jazykový program, byl jeho první akademickou nabídkou a vysokoškolský program uvítal svoji inaugurační třídu nováčků na podzim roku 2010. V březnu 2015 získala Zaytuna akreditaci od Western Association of Schools and Colleges a stala se prvním akreditovaným muslimem vysoká škola ve Spojených státech.

V létě 2015 Zaytuna dokončila přestěhování do sousedství Holy Hill, akademické komunity s vírou v Berkeley v Kalifornii, kde akademie vlastní tři budovy, souhrnně označované jako dolní kampus.

Dolní kampus Zaytuny sousedí s jednou z předních výzkumných univerzit na světě, Kalifornskou univerzitou v Berkeley. Holy Hill je také domovem Graduate Theological Union (GTU), největšího konsorcia seminářů a akademických center pro studium náboženství v zemi.

Tato komunita dává Zaytunovým studentům a učitelům jedinečnou příležitost zapojit se do učebny i mimo ni se vzdělávacími komunitami různých tradic víry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Berkeley

    Le Conte Avenue,2401, 94709, Berkeley

    Otázky