Keystone logo
Zhejiang University of Science and Technology Bakalář v Mezinárodní ekonomice a obchodu
Zhejiang University of Science and Technology

Bakalář v Mezinárodní ekonomice a obchodu

Hangzhou, Čína

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Jul 2024

Sep 2024

CNY 16 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Účelem tohoto programu je vyškolit profesionály orientované na aplikace na vysoké úrovni, kteří dokážou pochopit základní teorie, znalosti a dovednosti mezinárodní ekonomie a obchodu; kdo by měl být rychlý v povědomí o současné ekonomice a obchodu, marketingovém managementu doma i v zahraničí; kdo dokáže porozumět a aplikovat do praxe aktuálně uznávané standardy, pravidla, předpisy mezinárodní ekonomiky a obchodu a kdo umí řešit praktické problémy v této oblasti.

Výhoda registrace

International Economics & Obchod je klíčovou disciplínou na úrovni provincie a na kolegiální úrovni třídy A. Logistické inženýrství je schváleno jako vysokoškolská disciplína s charakteristickou konstrukcí. Průmyslové inženýrství patří mezi klíčové obory na vysokoškolské úrovni.

K dispozici jsou profesionální laboratoře a družstevní společnosti pro stáže, které pomohou vychovat profesionály orientované na aplikace na vysoké úrovni

Na škole ekonomiky a managementu působí Výzkumný ústav průmyslové ekonomiky ZUST, Výzkumný ústav sportovně-rekreačního průmyslu aj.

Každoročně si učitelé a studenti vyměňují s 15 zahraničními partnerskými univerzitami v Německu, USA, Velké Británii, Japonsku, Španělsku, Rumunsku atd.

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky