Keystone logo
Zhejiang University of Science and Technology Bakalář v oboru datová věda a technologie velkých dat
Zhejiang University of Science and Technology

Bakalář v oboru datová věda a technologie velkých dat

Hangzhou, Čína

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Jul 2024

Sep 2024

CNY 18 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Data Science and Big Data Technology je nově vznikající interdisciplinární obor informatiky, umělé inteligence, matematiky a statistiky. Kurzy se zabývají především tím, jak používat počítačové technologie, metody umělé inteligence a teorii statistiky k řešení inteligentních analýz, zpracování a rozhodování velkých dat v průmyslových aplikacích. Cílem oboru je vychovat aplikačně orientované a mezinárodní seniorní datové talenty, které mají mezinárodní vizi, komunikační schopnosti a ovládají základní teorii datové vědy, technologie velkých dat a základní dovednosti umělé inteligence, mohou se zapojit do řízení, analýzy, výzkumu a vývoje v příslušných odděleních Big Data Industry.

Výhoda registrace

V současné době je otevřeno méně než 10 % z celkového počtu vysokých škol a univerzit s obory a směry souvisejícími s velkými daty. Vysoké školy a univerzity specializované na školení mezinárodních odborníků na velká data jsou stále prázdné. Je obtížné uspokojit potřeby společnosti v krátkém časovém období a potřeby mezinárodních talentů pro velká data jsou obrovské.

Tento program je podporován 4 magisterskými studijními programy. Studenti mohou po úspěšném absolvování tohoto programu pokračovat ve studiu navazujícího magisterského studia příslušného oboru. Ve škole je 1 škola provozující experimentální centrum, 7 výzkumných ústavů, 1 výzkumné centrum a 1 inovační základna.

Studentům jsou přiděleni jejich osobní mentoři, kteří je vedou při výběru kurzů, navrhují kariérní cesty, poskytují další zdroje a přístup k laboratořím, dohlížejí na praktické projekty a soutěže po vyučování a zařizují pozice na částečný úvazek v kampusu a příležitosti pro odborné stáže. Naši absolventi dosáhli vynikajícího výkonu GPA a řady soutěžních ocenění, stipendií a vyznamenání.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky