Keystone logo
Zhejiang University of Science and Technology Bakalář v oboru technologie digitálních médií
Zhejiang University of Science and Technology

Bakalář v oboru technologie digitálních médií

Hangzhou, Čína

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Jul 2024

Sep 2024

CNY 18 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Hlavním cílem je kultivace talentů s vynikající odbornou kvalitou, kteří jsou schopni systematicky ovládat teoretické znalosti, praktické dovednosti a metody technologie digitálních médií a mají schopnost navrhovat a rozvíjet produkci digitálních médií. Studenti si osvojí základní teorie a odborné znalosti v oblasti grafiky, obrazu, zvuku a videa, 2-dimenzionálního a 3-dimenzionálního mediálního designu, programování her, návrhu interaktivních multimediálních systémů a také metodám návrhu a vývoje softwaru v oblasti digitálních technologií. média a síť. Tato školení pomáhají studentům pochopit základní technologie digitálních médií a získat uměleckou kreativitu v technologii digitálních médií.

Výhoda registrace

Technologie digitálních médií mění svět. Průmysl digitálních médií vyžaduje, aby inženýři rozuměli systémům digitálních médií a věděli, jak je kreativně aplikovat na média a umění. Program je určen na podporu konkurenceschopných inženýrů digitálních médií se specializací, schopnostmi a znalostmi. Za 10 let úsilí si major vybudoval integrovaný vzdělávací systém s dobrým vybavením pro výuku. Nabízíme studentům možnost studovat pokročilá studia digitálních médií a umožňujeme studentům zapojit se do různých projektů v oblasti digitálních médií.

Naše zařízení zahrnuje různé specializované laboratoře, včetně Game & Interactive Technology Lab, Mobile Development Lab, Graphics & Laboratoř zpracování obrazu, Laboratoř virtuální reality, Laboratoř programování, Audio & Laboratoř zpracování videa, Photo Studio a Digital Television Studio. Laboratoře jsou vybaveny nejmodernější laboratorní technikou v oblasti zpracování obrazu, zvuku a videa a jejich aplikací v hudbě, televizi, filmu, multimediálních systémech a virtuální realitě.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky