Keystone logo
Zhejiang University of Science and Technology Bakalářský inženýrství robotiky
Zhejiang University of Science and Technology

Bakalářský inženýrství robotiky

Hangzhou, Čína

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Jul 2024

Sep 2024

CNY 18 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Robotické inženýrství je typickým novým inženýrským oborem, který odpovídá globálnímu vývojovému trendu průmyslu. Má silnou novost, praktičnost a komplexnost. Robotické inženýrství školí vývojový, designový a aplikační personál s roboty jako hlavní oporou, přičemž má aplikační schopnosti robotického systému i automatizační techniky, teorii řízení a znalosti mechanických a elektrických systémů a schopnosti návrhu počítačového softwaru a hardwaru.

Absolventi tohoto oboru mohou najít uplatnění v oblasti robotiky, umělé inteligence, elektronických technologií, automatizace a počítačů, stejně jako podnikání a rozvoj v mnoha vznikajících high-tech společnostech v oblasti umělé inteligence a inteligentních systémů, nebo vstoupit na univerzity a výzkumné ústavy. pro pokračování ve studiu. Absolvováním tohoto vzdělávacího programu budou studenti schopni získat pevný základ odborných znalostí a praktických inženýrských dovedností.

Výhoda registrace

Zhejiang University of Science and Technology-Rockwell Automation Comprehensive Laboratory byla založena za podpory Rockwell Automation, světově proslulé společnosti v roce 2015. Jedná se o aplikační základnu automatizační techniky, která může poskytovat teoretické výukové a inženýrské platformy pro hlavní obory robotického inženýrství. , automatizace, elektrotechnika a automatizace. Má 20 sad řídicích experimentů PLC, experimentů s řízením asynchronního motoru a experimentálních zařízení pro řízení servomotorů a 3 sady školicích zařízení pro soutěže vysokoškolských studentů.

Studentům jsou přiděleni jejich osobní mentoři, kteří je vedou při výběru kurzů, navrhují kariérní cesty, poskytují další zdroje a přístup do laboratoří, dohlížejí na praktické projekty a soutěže po vyučování, zajišťují brigády na akademické půdě a příležitosti pro stáže v oboru. Naši absolventi dosáhli vynikajícího výkonu GPA a řady soutěžních ocenění, stipendií a vyznamenání.

Rozsáhlé praktické platformy a interaktivní metody výuky

Absolvováním tohoto vzdělávacího programu budou studenti schopni získat pevný základ odborných znalostí a praktických inženýrských dovedností. Tento obor v posledních letech úspěšně vyhrál mistrovství v celostátních soutěžích robotů, z čehož budou mít prospěch zájemci z řad studentů. Katedra disponuje velkým množstvím experimentálních přístrojů a zařízení, které studentům také pomohou zlepšit jejich manipulační schopnosti. Základy spolupráce mezi odděleními a podniky, jako je SUPCON Tech. Co. Ltd., Holley Tech. Co. Ltd, MEACON Automation Ltd. atd. poskytují řadu příležitostí pro rozsáhlá praktická technická nebo marketingová školení.

15 relevantních a dobře vybavených laboratoří: Laboratoř měření a řízení, Laboratoř fotoelektrické detekce, Laboratoř elektroniky pro automobily, Laboratoř techniky senzorů, Laboratoř principů obvodů, Laboratoř DCS, Laboratoř PLC atd.

Dlouholetá mezinárodní akademická spolupráce a intenzivní spolupráce s místními podniky

Katedra má historii mezinárodní spolupráce s univerzitami v Německu a USA a každoročně pořádá výměnné hostující učitele a studenty. Profesoři a lektoři mají bohaté zahraniční zkušenosti s výukou a prováděním vědeckého výzkumu nebo mají dlouhodobé průmyslové zkušenosti v podnicích. Studenti budou mít dobré příležitosti pro praxi nebo praxi v místních známých podnicích.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky