Keystone logo
Stipendia

Stipendia

Stipendia jsou finanční ocenění nabízená univerzitami nebo jinými vzdělávacími organizacemi na finanční podporu studentů v jejich studiu. Stipendia se udělují na základě finanční potřeby, akademických schopností, veřejného blaha, atletických nebo uměleckých schopností nebo kombinace výše uvedených.

 • Vysokoškolská stipendia USA

  Vysokoškolská stipendia USA

  College Scholarships USA (CSUSA) poskytují talentovaným studentům, kteří sportují, příležitost studovat na americké univerzitě a soutěžit ve vysokoškolských sportech a zároveň získat stipendium. Od roku 2007 zaměstnanci CSUSA pomohli více než 2300 studentům-atletům v různých sportech z celého světa, aby dosáhli svých ambicí soutěžit ve sportu v kombinaci s vysokoškolským vzděláním. Vyplňte krátký formulář Free Assessment na jejich webových stránkách a zjistěte své šance na stipendium.

  Přihlaste se zde
 • Keystone stipendia pro absolventy

  Keystone stipendia pro absolventy

  Keystone Academic Solutions nabízí postgraduální stipendia studentům z celého světa. Tato stipendia jsou nabízena studentům, kteří mají dobré akademické zázemí a prokazují silnou motivaci transformovat svět prostřednictvím svého vzdělání. Zaregistrujte se zde a získejte aktualizace, když bude oznámena další dávka stipendií!

  Přihlaste se zde
 • Keystone stipendia pro vysokoškoláky

  Keystone stipendia pro vysokoškoláky

  Keystone Academic Solutions nabízí vysokoškolská stipendia studentům z celého světa. Tato stipendia jsou nabízena studentům, kteří mají dobré akademické zázemí a prokazují silnou motivaci transformovat svět prostřednictvím svého vzdělání. Zaregistrujte se zde a získejte aktualizace, když bude oznámena další dávka stipendií!

  Přihlaste se zde