Vysoké školy v

Podrobné informace o různých studijních míst

Klikněte na níže uvedené odkazy si můžete přečíst informace o studiu v různých zemích. My 'll vám s obecnými fakty o zemích, a řeknu vám, o místních systémů vysokoškolského vzdělávání, školné, nahromadění akademického roku, možnosti studia pro zahraniční studenty a mnoho dalšího. Najdete zde také některé užitečné tipy a praktické informace o zdravotním pojištění, studentské vízum a životních nákladů.

Globální možnosti pro přijetí bakalářské 's titul

Bakalářské tituly jsou stále potřebné pro entry-level pracovních míst, jak zemích po celém světě přechodu od průmyslové bázi ke znalostním ekonomikám. Bakalářské tituly jsou k dispozici v téměř každé představitelné akademické disciplíny, včetně mnoha, který neexistoval až do nedávné doby, jako jsou informační technologie. Bakalářské tituly jsou také jen výchozím bodem pro studenty, kteří mají zájem v profesích, které vyžadují magisterský titul, jako je poradenství, nebo pro zájemce o sledování výzkumných profesí. S tisíci vysokých škol a univerzit na výběr z celého světa, by měl někdo být schopni najít školu, která je perfektní pro své vysokoškolské studium.

Existuje mnoho různých typů vysokých škol, univerzit a jiných vysokých škol po celém světě.I když některé instituce ocenění všechny tři tradiční úrovně vysokoškolských diplomů (bakalářské, magisterské a doktorské), některé se zaměřují výhradně na bakalářských programech. Studenti by měli zvolit typ školy, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Vysoké školy se obecně poskytují studentovi s nejširší nabídkou studijních možností, ale vysoké školy a další instituce mohou nabídnout specializované akademické disciplíny nebo menší a více osobní studijní prostředí. Ačkoli detaily se liší od země k zemi, typy vysokoškolských institucí obvykle zahrnují:

 • Výzkumných univerzit, že cena všech úrovní stupňů v širokém spektru akademických disciplín
 • Obchodní školy, které se zaměřují na stupních související s podnikáním, jako jsou finance, účetnictví a marketingu
 • Technická instituty, které se zaměřují na stupních vědy, techniky, strojírenství a matematiky
 • Umění instituty, které se zaměřují na umění souvisejících stupňů a profesí, jako jsou fotografie, malířství a divadlo
 • Vzdělávací instituce nebo učitel školy, které se zaměřují na vzdělávání stupňů pro primární a sekundární úrovni vzdělávání

Studenti se zájmem o získání bakalářského titulu mohou také zvážit studium v ​​zahraničí, zejména v případě, že se zajímají o velmi specializované akademické disciplíny jako jakési jazyka nebo regionální studia. Studenti jsou stále mobilnější pro všechny úrovně postsekundárního vzdělávání, s téměř čtyřmi milióny studentů se studiem v zahraničí každý rok. Podle Organizace spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) Ústav pro statistiku (UIS) , osm zemí dokonce více studentů, kteří studují v zahraničí než doma, včetně Bermud, Lichtenštejnska a Lucemburska. Více než jedna čtvrtina studentů studujících v zahraničí jsou z východní Asie a Tichomoří, a asi 15 procent krupobití ze Severní Ameriky a Evropy.Asi 30 procent zahraničních studentů studuje v USA nebo ve Velké Británii, následuje Austrálie (8 procent), ve Francii (o 7 procent) a Německa (6 procent).

Studenti mohou chtít, aby zvážila získat bakalářský titul v zahraničí z celé řady důvodů, včetně:

 • Možnost vybrat si ze široké škály programů v nějaké akademické disciplíny, takže student může najít nejlépe hodí pro jejich zájmům a stylu učení.
 • Schopnost studovat nový jazyk a získat titul vztahující se k zemi nebo země, kteří mluví tímto jazykem. Například jedním z nejlepších míst se učit čínsky a o Číně zřejmě v Číně!
 • Studium v ​​jiné kultuře. Studenti, kteří mají zájem na pokračování kariéry v zahraniční služby nebo mezinárodního obchodu získají cenné zkušenosti z ponoření do jiné kultury. Studenti, kteří studují v zahraničí bude také mezinárodní přátele a celoživotního kontakty.
 • Zvýšení jazykových dovedností, je-li země určení mluví jiným jazykem od studenta mateřštině.

Studenti, kteří plánují studovat na bakalářským titulem mohou zvážit následující při rozhodování, zda ke studiu v instituci ve své domovské zemi nebo v zahraničí:

 • Program náklady, včetně životní náklady. Zdarma nebo levné školné může být vyvážen vysokým nákladům na životní a cestovní náklady. Nicméně, mnoho stipendijní programy jsou k dispozici, obvykle v obou studenta v zemi původu a zemi, kde bude student studuje. Tyto stipendijní programy často týkají bydlení a ostatní náklady, kromě výuky.
 • Jazykové dovednosti potřebné. Drtivá většina programů na úrovni bakalářského studia jsou vyučovány v rodném jazyce země, kde bude student studuje. Studenti již nejsou zdatní v jazyce výuky muset strávit další rok nebo více získávají, že znalosti. V případě běžně mluveného jazyka, jako je angličtina, španělština nebo francouzština, může student může studovat jazyk a získat znalosti v jejich domovské zemi, ale méně běžné jazyky, jako je Srbsko, bude nejlépe studovány v cílové zemi. Dokonce i pro jazyk, který je široce mluvený bude mnoho studentů zjistí, že nejlepší naučit se jazyk v celkovém ponoření prostředí v cílové zemi.
 • Typy nabízených studií, jako je na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Většina zahraničních studentů, zejména vysokoškoláci, se očekává, že ke studiu na plný úvazek, protože sledují své vzdělání. Nicméně, někteří studenti, kteří již pracují v zemi jako cizí státní moci usilovat o bakalářský titul na částečný úvazek, protože jsou primárně v zemi pracovat, ne ke studiu.
 • Dopad na členy rodiny, pro studenty s rodinami. Rodinní příslušníci pravděpodobně budete muset získat jazykové dovednosti a školní docházky a profesní plány mohou být narušeny.

Udělejte si čas nyní vyzkoušet v bakalářských studijních programech a vysokých škol z celého světa. Pokud víte, co hledáte, klepněte přímo na tuto zemi nebo na specifických programů. Pokud jste ještě rozhodnutý, věnujte nějaký čas číst o různých bakalářských programů jsou k dispozici po celém světě.

Čtěte více Méně