BFSU Solbridge International School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

BFSU-SolBridge

Mezinárodní obchodní škola BFSU-SolBridge byla založena v souladu s představou o vytvoření skutečně progresivního a vysoce integrovaného vzdělávacího programu v oblasti obchodu, který kombinuje mezinárodní model výuky podnikání s důkladným pochopením čínské ekonomiky. Areál univerzity, který se nachází v Pekingské univerzitě zahraničních studií (BFSU) v hlavním městě Číny, poskytuje perfektní prostředí pro takový dynamický program se zaměřením na čínské podniky a jejich vyvíjející se vztahy se západními a ostatními národy. Je veden Mezinárodní obchodní škole (IBS) BFSU.

BFSU-SolBridge International School of Business nabízí studentům nejvhodnější a jedinečnou kombinaci předmětů, které se zabývají současnými čínskými obchodními zájmy, čínskou kulturou, asijskými hodnotami a pokročilou západní a americkou obchodní praxí a managementem. Studenti se vyzývají, aby se rozvinuli do odpovědných etických obchodních vedoucích, kteří řeší sporné korporátní záležitosti se silnou praktickou a teoretickou základnou a kulturní citlivostí.

Všechny výukové kurzy a diskuse o současných obchodních záležitostech probíhají v angličtině, vycházející z rozsáhlých znalostí a zkušeností naší mezinárodní fakulty. Kromě toho je sledován interaktivní a aplikovaný učební model, který studentům nabízí cenné praktické zkušenosti ve firemním světě.

Čínský jazyk tvoří součást učebních osnov, aby lépe pomohl připravit studenty na pochopení místní kultury a ekonomiky a využít výhod odměňování stáží a pracovních příležitostí v tuzemsku iv zahraničí.

Deanova zpráva

V souladu s mezinárodní vize Pekingské univerzity zahraničních studií, již od svého založení již před téměř 70 lety, jsme hrdě spojili síly s energickou Solbridge International School of Business na Woosong University v Koreji, abychom založili BFSU-SolBridge International School of business, unikátní vzdělávací nabídku pro studenty, kteří chtějí hrát vedoucí úlohu v nadcházející globální dominanci čínské ekonomiky.

BFSU-SolBridge má ideální pozici, a to jak geograficky, tak i historicky, a nabízí studentům maximální příležitost ponořit se do nejslibnější ekonomiky světa a současně získávat světové podnikové vzdělání od vedoucích pracovníků v mezinárodní obchodní komunitě.

Čína v posledních letech exponenciálně rostla s obrovskými měnovými rezervami, rekordními obchodními a rozpočtovými přebytky a přímými zahraničními investicemi, které z ní činily závist celého světa. Aby Čína udržela tento rychlý růst, žádá nejsilnější mladé mysli, aby se zapojily do svého úspěchu a překročily hranice, aby mohly stavět kariéru s neomezenými mezinárodními možnostmi.

Na BFSU-SolBridge se studenty z celého světa shromažďují, aby se anglicky hovořili o své kultuře, jazyku a zvycích a vyvíjeli se jako globální občané a zahraniční obchodní vedoucí.

Je mi ctí mít příležitost vést BFSU-SolBridge International School of Business v těchto vzrušujících dobách a usilovat o to, abychom pokračovali v úsilí o rozvoj inovativního, progresivního a vysoce integrovaného podnikatelského prostředí pro vzdělávání zodpovědných budoucích vůdců.

Vítejte v BFSU-SolBridge!

PENG Long, Ph.D., profesor

Prezident Pekingské univerzity zahraničních studií

Kontakt

BFSU SolBridge-Mezinárodní obchodní škola

Pekingská univerzita zahraničních studií

Pokoj 905, Mezinárodní budova, Pekingská univerzita zahraničních studií

No. 19 North Xisanhuan Avenue, okres Haidian, Peking, 100089, Čína

Telefon: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

Email: solbridge@bfsu.edu.cn

Místa

Peking

BFSU Solbridge International School of Business

Telefonní číslo
+86(0)10 8881 6563 / 8881 6763