Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Profil školy

Guangdong Israel Institute of Technology (zkratka GTIIT) je světově proslulá instituce vyššího vzdělání v Izraeli Institute of Technology (zkratka Technion) a Shantou University (zkratka STU) kooperativní vzdělávání je čínsko-zahraniční družstevní univerzita s nezávislou právní subjektivitou, který se nachází v Kuang-tung Shantou City.

Guangdong Israel Institute of Technology dne 5. prosince 2016 schválen čínské ministerstvo školství formálně zahájen první ročník o zápisu v roce 2017, byl první, kdo zavedl kvalitní vysokoškolské zdroje izraelské zahraniční partnerské univerzity samostatným právním subjektem v Číně. Známý ekonom Li Jiange 2004 laureát Nobelovy ceny za chemii Aaron Ciechanover byl první prezident, výkonný viceprezident.

Israel Institute of Technology, Guangdong bude snažit stavět sám do mezinárodně uznávané univerzitě ve vysoké úrovně vzdělávání, výzkumu a inovací, zavedení komplexního světoznámých kvalitních vzdělávacích zdrojů, Israel Institute of Technology, provádět pedagogickou inovace a vzdělávání, rozvíjet inovativní schopnosti, má svět výbornými inženýry a techniky profesionálů vizí a společenských věd. Lidová vláda provincie Guangdong, Shantou City lidové vlády a Li Ka Shing Nadace na podporu zřízení školy.

Israel Institute of Technology Guangdong vyučovacím jazykem je angličtina, bude nakonec nastavit pokrývat inženýrství, 10 vědy a tři oblasti věd o živé přírodě, velikost žáka ve škole 5000 lidí. Law školní granty bakalářském, magisterském a absolventi doktorského studia obdrží diplom Israel Institute of Technology v Kuang-tung, diplom a studijní certifikáty Israel Institute of Technology.

Podepsat jménem Israel Institute of Technology of Guangdong kulturního původu každého z partnerů a jednoty.

Hebrejské písmeno "Tet" jménem Israel Institute of Technology, jménem červený pryskyřník jménem Shantou, Shantou University of Phoenix.

vidění

  • S cílem vybudovat prvotřídní univerzitu, prosazovat inovace a výzkum, ochranu životního prostředí a sociální prosperity.
  • Zvýšení úrovně inovací a konkurenceschopnosti v provincii Guangdong, pro rozvoj a pokrok Číny a Izraele, s cílem přispět k blahu lidstva.

poslání

  • Jako Israel Institute of Technology „mistrovské dílo“, Guangdong Israel Institute of Technology bude zakořeněn v hluboké, půdy bohaté dědictví čínské kultury, se zavázala k podnikání a inovací, postavený pro jednoho z předních světových výzkumných univerzit.
  • Guangdong Israel Institute of Technology v úzkém kontaktu s místním průmyslem a Dr. Shuo, postgraduální učenci nejvyšší úroveň výzkumu, úsilí ke školení vedoucích a průkopnické výzkumné pracovníky.

Proč Guangdong Israel Institute of Technology?

· Elitní gen Století

Guangdong Israel Institute of Technology je první představit vysoce kvalitní vysokoškolské zdroje izraelské zahraniční družstvo univerzita s nezávislou právní subjektivitu naší země, spolupráce Shantou University a Israel Institute of Technology rozhodl, jsme se zavázali k rozvoji lepší schopnost inženýr inovativní globální vizi a humanitní a technologie odborníky, si klade za cíl postavit se do mezinárodního vysoké úrovni vzdělání, výzkum a inovace mají uznávané výzkumné univerzity.

Israel Institute of Technology je na světové špičce instituce vyššího vzdělání ve špičkových výzkumných univerzit na světě, jako je celoroční top 50 seznamu. V posledních letech se tři učitelé získal Nobelovu cenu. Od svého založení v roce 1912, Israel Institute of Technology došlo k vývoji nových technologií, je uznáván jako jeden z předních světových podnikatelského ekosystému, úspěšní podnikatelé budoucnosti „inkubátoru“.

Shantou univerzita v posledních letech se držet mezinárodní, jemné školní silnice, běh kvality a úrovně pozornosti a získat vysokoškolské vzdělávání široce uznávané doma iv zahraničí. Dva roky po sobě vstoupit do Times Higher Education World University Rankings (Times Higher Education World University Rankings), 2016-2017 roky na děleném 22. místě v seznamu vysokých škol v Číně.

· Základní legislativa škola - Innovation

„Znalostní trojúhelník“

Guangdong Israel Institute of Technology Izraele představil vynikající akademické tradice a akademické silných Institute of Technology, zejména zavést komplexní izraelské technologický institut, založený na „znalostního trojúhelníku“ vzoru vzdělávací strategie, dát plnou hru na výhody spolupráce vzdělávání, výzkumu a inovací generovaných kombinací tří oblastech Guangdong Israel Institute of Technology, aby se stal "jiného" univerzity.

Business kreditní kurzy

Za účelem podpory inovací a podnikání, Guangdong Israel Institute of Technology, všichni studenti jsou povinni absolvovat obchodní kreditní kurzy, aby získali vhled do techniky a procesní inovace a podnikání. Tento program umožňuje nejen studentům učit se, jak vytvořit podnikání, ale také naučit, jak propagovat své nápady do již existující společnosti, přispívají k realizaci nových produktů nebo nových technologií.

„Návštěvníci a inovační centrum“ škola (návštěvníci & Innovation Center) je ukázat studentům náhlý nápad, otevřít nové myšlení, zvláštní místo v inovačních aktivit.

Posílení transferu technologií

Guangdong Israel Institute of Technology, Israel Institute of Technology bude vycházet ze zkušeností v oblasti technologie komercializace, rychlé zavedení účinného mechanismu podpory výzkumných pracovníků k jejich vynálezy a objevy v oblasti technologií na trh, patenty k duševnímu vlastnictví prohlásil katalýza, inkubace nových výrobků, nové postupy. Zároveň budeme úzce spolupracovat s Shantou samosprávy, až (Shantou) vědecké a technologické inovace a spolupráci zóně Shantou University v příbuzných oborech.

Vlastnosti · Výuka - Mezinárodní

Výuka UK

Guangdong Israel Institute of Technology s použitím specializovaných kurzů ve výuce angličtiny. Studenti v nižších ročnících fázi projdou přísným anglické vzdělání, tak, aby studenti se stejnou jazykovou úroveň potřebnou pro studium na univerzitě v anglicky mluvících zemích, a jeho další položit základy pro výuku angličtiny.

Prvotřídní mezinárodní fakulty

Israel Institute of Technology, Guangdong globální nábor učitelů, více než 60% učitelů zaslané Israel Institute of Technology. Nejen učitelé jsou povinni, zatímco se snaží hrát významnou úlohu ve třech oblastech vzdělávání, výzkumu a inovací, ale také plně zavést synergie plynoucí z aktivit ve třech oblastech. Učitelé jsou oba zavazuje k objevení nových znalostí, inovativní myšlení a metody aktivních výzkumných pracovníků ve výuce také podporuje studenty, aby se zaměřují na inovace a invence nových produktů, se studenti stanou vzory.

International Exchange

Guangdong Israel Institute of Technology studentů v průběhu čtyř let bakalářského studia, Israel Institute of Technology mají možnost zúčastnit se letní kurz nebo semestrální výměnný student. Guangdong Israel Institute of Technology vytvoří open-smýšlející, aktivní výměny, živou atmosféru pro studenty ze zahraničí inspirované sebe a učit se spolu.

· Vzdělávat lidi filozofie - umožnit studentům, aby se stal skutečným hrdinou

Israel Institute of Technology Guangdong vzdělávací filozofie vyžaduje absolventy během celé své kariéry, aby se přizpůsobily vývoji jejich profesní kázně, pokud je to nutné, i vlastního vývoje se dá dělat. Proto Israel Institute of Technology, Guangdong používat více interaktivní výměnu CLT, prostřednictvím řízeného, ​​učení založené na výzkumu umožnit studentům skutečně stal protagonistou učení.

Guangdong Israel Institute of Technology zaměřena na budování kapacit a vůdčích schopností studentů v oblasti celoživotního učení, aby bylo možné i nadále myslet nejen v odborné oblasti, navrhovat zlepšení a schopnost vyvíjet nové produkty, nové procesy, nebo vytvářet své vlastní podnikání.

· Kariérní vyhlídky

Israel Institute of Technology školu předčasně v Kuang-tung se zaměří na oblasti, které úzce souvisejí s ochranou životního prostředí a energetiky, bezpečnosti potravin, zdraví a sociální a ekonomickou tři. Jak se vypořádat se znečištěním životního prostředí, a jak rozšířit energie z obnovitelných zdrojů, jak používat high-tech biotechnologie k zajištění bezpečnosti potravin, to jsou výzvy, kterým čelí v současné době světové hospodářské a sociální rozvoj. Výzvy, kterým čelí společnost vyžaduje velký talent, Guangdong Israel Institute of Technology učiní své vlastní úsilí a příspěvky.

Po Guangdong Israel Institute of Technology postgraduální student, můžete si vybrat přímé zaměstnání, postgraduální studium ve škole, nebo požádat o studium v ​​zahraničí.

· Přísné přísný z vysoké školy zápisu

Guangdong Israel Institute of Technology od roku 2017 pro tuzemské i zahraniční zápisu, poučit se z Izraele vyššího systému zabezpečování jakosti vzdělávání, přísné vstupní, přísnější výjezdu.

Celý Izrael Institute of Technology Guangdong, studenti jsou povinni položit pevný teoretický základ a vědeckou disciplínu ve své profesní učení fázi, což hlubší pochopení a uplatňování nových technologií a schopnost být inovativní řešení tváří v tvář novým problémům. Všichni studenti jsou povinni posílit základy matematiky a přírodních věd ve stupních etapě na základě požadavku strávit hodně času dělat experimentální design a použití ověření ve výuce laboratoři.

V souladu s vnitrostátními předpisy vstup a zápisu studentů Guangdong Israel Institute of Technology učinil formální statut studenta, absolvovat požadované kurzy ve stanovené lhůtě jejich úředním celkové spotřeby, když požadavky na promoci a udělené promoce diplomy vydané Guangdong Israel Institute of Technology. Aby byly splněny podmínky pro poskytnutí absolventy bakalářského studijního, udělen Israel Institute of Technology bakalářský titul, bakalářský titul v Kuang-tung Israel Institute of Technology a diplomy.

Místa

Shantou

Adresa, 1. řádek
No. 241, Daxue Road
515063 Shantou, Guangdong, Čína
Telefonní číslo
86-754-88087077