Hunan University of Science and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hunanská vědecká a technologická univerzita (HNUST), spoluzaložená Státní správou vědy, technologie a průmyslu pro národní obranu a lidovou vládu v provincii Hunan, je komplexní a klíčová provinční univerzita s multidisciplinárními a charakteristickými vlastnostmi. Je oceněna jako "Vynikající vysoká škola" vysokoškolského pedagogického hodnocení ministerstvem školství; Vysokou školu mezi "vynikajícím inženýrským vzdělávacím programem" Ministerstva školství. Dále patří mezi první "50 nejlepších univerzit pro inovace a podnikání" a jedna z "50 nejlepších univerzit pro absolventy".

HNUST, který se vyvíjí z Northern Hunan Construction College založeného v roce 1949, je založen v listopadu 2003 sloučením dvou samostatných univerzit: Xiangtan Polytechnic University a Xiangtan Normal University. Byla akreditována Ministerstvem školství a lidové vlády provincie Hunan. Nachází se v Xiangtan, HNUST se rozkládá na ploše 3 107 m (207,2 hektarů) s podlahovou plochou 974 300 m². Jako komplex 19 škol, absolventské školy, nezávislé vysoké školy, vysoké školy pro vzdělávání dospělých a mezinárodní vysokoškolské vysoké školy nabízí HNUST 90 vysokoškolských programů v jedenácti žánrech oboru - filozofie, ekonomie, právo, vzdělání, historie, věda, inženýrství , Zemědělství, managementu, literatury a umění, 188 postgraduálních programů a 24 doktorských programů. HNUST má pedagogickou fakultu zhruba 1700 z více než 3500 zaměstnanců, z nichž 355 je plných profesorů a 800 držitelů doktorátů. Od té doby má HNUST celoevropský zápis více než 35 000 studentů na plný úvazek spolu s rostoucí komunitou mezinárodních studentů.

Život v kampusu

HNUST přikládá význam mezinárodní akademické výměně a spolupráci. Až dosud univerzita spolupracovala s více než 40 univerzitami včetně USA, Velké Británie, Austrálie, Japonska a více než 10 univerzit na Tchaj-wanu. Zahraniční studenti jsou z 16 různých zemí. V posledních třech letech HNUST zaměstnával špičkové zahraniční odborníky za 6 záplat a udržel si nepřetržitě více než 10 zahraničních učitelů

Místa

Changsha

Adresa, 1. řádek
Taoyuan Road, Xiangtan, Hunan Province
Changsha, Hunan, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium