Hunan University of Science and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hunanská vědecká a technologická univerzita (HNUST), spoluzaložená Státní správou vědy, technologie a průmyslu pro národní obranu a lidovou vládu v provincii Hunan, je komplexní a klíčová provinční univerzita s multidisciplinárními a charakteristickými vlastnostmi. Je oceněna jako "Vynikající vysoká škola" vysokoškolského pedagogického hodnocení ministerstvem školství; Vysokou školu mezi "vynikajícím inženýrským vzdělávacím programem" Ministerstva školství. Dále patří mezi první "50 nejlepších univerzit pro inovace a podnikání" a jedna z "50 nejlepších univerzit pro absolventy".

HNUST, který se vyvíjí z Northern Hunan Construction College založeného v roce 1949, je založen v listopadu 2003 sloučením dvou samostatných univerzit: Xiangtan Polytechnic University a Xiangtan Normal University. Byla akreditována Ministerstvem školství a lidové vlády provincie Hunan. Nachází se v Xiangtan, HNUST se rozkládá na ploše 3 107 m (207,2 hektarů) s podlahovou plochou 974 300 m². Jako komplex 19 škol, absolventské školy, nezávislé vysoké školy, vysoké školy pro vzdělávání dospělých a mezinárodní vysokoškolské vysoké školy nabízí HNUST 90 vysokoškolských programů v jedenácti žánrech oboru - filozofie, ekonomie, právo, vzdělání, historie, věda, inženýrství , Zemědělství, managementu, literatury a umění, 188 postgraduálních programů a 24 doktorských programů. HNUST má pedagogickou fakultu zhruba 1700 z více než 3500 zaměstnanců, z nichž 355 je plných profesorů a 800 držitelů doktorátů. Od té doby má HNUST celoevropský zápis více než 35 000 studentů na plný úvazek spolu s rostoucí komunitou mezinárodních studentů.

Život v kampusu

HNUST přikládá význam mezinárodní akademické výměně a spolupráci. Až dosud univerzita spolupracovala s více než 40 univerzitami včetně USA, Velké Británie, Austrálie, Japonska a více než 10 univerzit na Tchaj-wanu. Zahraniční studenti jsou z 16 různých zemí. V posledních třech letech HNUST zaměstnával špičkové zahraniční odborníky za 6 záplat a udržel si nepřetržitě více než 10 zahraničních učitelů

Místa

Changsha

Adresa, 1. řádek
Taoyuan Road, Xiangtan, Hunan Province
Changsha, Hunan, Čína