Přečtěte si oficiální popis

V roce 2017 získal Institut pro studium cestovního ruchu (IFT) úspěšnou mezinárodní studii kvality (IQR) britské agentury pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání (QAA), čímž se IFT stala první světovou vysokoškolskou institucí, která získala toto mezinárodní uznání. IFT byl zařazen do "QS World University Rankings by Subject 2017" jako 2. nejlepší vysokoškolská instituce v Asii v oblasti pohostinství a volného času a 18. nejlepším vysokoškolským vzděláváním v této oblasti na světě.

Institut pro studium cestovního ruchu, Macau (IFT), Založena v roce 1995, je veřejná instituce vyššího vzdělávání, které spadá pod řízení tajemník pro sociální věci a kulturu zvláštní administrativní oblasti Macao vláda, Čínské lidové republiky. IFT nabízí studijní a odborné programy v širokém rozsahu disciplíny v oblasti cestovního ruchu jako jsou pohostinství, cestovní ruch obchodní, kulturní dědictví, události, prodej a marketing, volný čas a zábavu, sport a rekreaci, kreativních a kulturních studií, a kulinářského umění. IFT také poskytuje různé programy na úrovni výkonné moci ve spolupráci s předními cestovního ruchu škol na světě. Ústav je pověřen ze strany místních orgánů provádět na úrovni politiky výzkumu vztahující se k plánování a rozvoji cestovního ruchu.

The mise z IFT je, aby se stal mezinárodní instituce terciárního vzdělávání, volby pro cestovní ruch a služby v oboru studia. Nejen pro výhody Macaa, ale i pro asijsko-pacifickém regionu, bude to vybavit studenty odborných znalostí a odborné způsobilosti v rámci přípravy na jejich budoucí vedení odpovědnosti v průmyslu. Za účelem splnění výše uvedeného poslání, Ústav má následující tři vlastnosti:

  1. Unikátní Identity - Institut pracuje nezávisle, se specializuje na poskytování vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy v oblasti cestovního ruchu a služeb průmyslové řízení.
  2. Integrace - to spojuje nejlepší postupy akademického rozvoje a odborné přípravy.
  3. Internacionalizace - Usiluje o vzájemně prospěšnou spolupráci s obdobnými institucemi v zahraničí a aktivně podporovat mezinárodní vzdělávací zkušenost mezi fakultou a studenty.

V roce 1997, síť asijsko-pacifické oblasti vzdělávání a vzdělávacích institucí v cestovním ruchu (APETIT), tělo plně podporuje Hospodářská a sociální komise OSN pro Asii a Tichomoří (UNESCAP) vybrána IFT jako "výcviku trenér centrum" nabídkami školení a poradenské služby pro členy Apetit v asijsko-pacifickém regionu. Ve stejném roce, IFT obdržel od Pacific Asia Travel Association (PATA) Gold Award v "Vzdělávání a odborná příprava", které vzalo na vědomí obsah a kvalitu programů IFT je. V roce 2002, IFT byla předložena, opět se stejným ocenění za to, že nastavení "profesní dovednosti Macao Recognition System" (Mors) pro místní cestovní ruch a odvětví služeb, ve spolupráci s Evropskou unií (EU).

V roce 1999, ve spolupráci s EU, Macao, Evropského centra pro pokročilé cestovního ruchu studia (ME-CATS) byla založena v ústavu, zahrnující nové evropské koncepce cestovního ruchu a řízení služeb průmyslu do rozvoje cestovního ruchu v regionu Asie a Tichomoří. Toto centrum se zaměřuje na stát základnou pro vzdělávání a odbornou přípravu v oblasti Asie a Tichomoří. Podporuje výměnu poznatků a zkušeností mezi institucemi vysokoškolského vzdělávání v Evropě a v regionu.

V roce 2000, IFT stala první vzdělávací instituce, která má být poskytnuta TedQual Certifikace OSN Světová organizace cestovního ruchu (UNWTO). To potvrdil mezinárodní standard a kvalitu dosaženého IFT v oblasti vzdělávání a odborné přípravy. V roce 2003, IFT byl pozván do Spojených národů pro výchovu vědu a kulturu (UNESCO) a Mezinárodní centrum pro studium zachování a obnovy kulturního vlastnictví (ICCROM) se zakládajícím členem Asijské akademie pro dědictví řízení (AAHM ). Toto konsorcium sítě ústavy vyššího vzdělávání v celém asijsko-pacifickém regionu, které se zabývají výzkumem a výukou památkové péče a managementu kulturních institucí.

"V roce 2008 Award Ceremony medailí a hlav cti, které vláda Macaa, Čínská lidová republika" se konala dne 16. ledna 2009. Čtyřicet jednotlivci a organizace byly přiznány, vyznamenání a ocenění pro jejich osobní úspěchy, pozoruhodné příspěvky do zvláštní administrativní oblasti Macao a jejich specializované veřejnosti a veřejně prospěšné práce. Ústav pro cestovní ruch studií byl vyznamenán medailí Za zásluhy v oblasti cestovního ruchu v uznání jeho významný přínos v prosazování místní rozvoj cestovního ruchu.

IFT bude i nadále usilovat vpřed ve svém úsilí o vzdělávání a vzdělávacích inovací, která podporuje odborníky a přispívající k rozvoji cestovního ruchu Macaa a na asijsko-pacifickém regionu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Institute for Tourism Studies, Macau

Tento kurz se bude zabývat tím, jak majetek dědictví se může stát atrakcí, které si návštěvníci mohou klidně zabrat a pochopit (zejména, je-li správná rovnováha v ... [+]

Tento kurz se bude zabývat tím, jak majetek dědictví se může stát atrakcí, které si návštěvníci mohou klidně zabrat a pochopit (zejména, je-li správná rovnováha vzdělávání se zábavou).

[-]
Čína Macau
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Institute for Tourism Studies, Macau

IFT's BA Tourism Management Business je program navržený s moderním pohostinstvím v mysli. Program zahrnuje 42 kurzů, stáž (třetí rok) a psaní diplomové práce. ... [+]

IFT's BA Tourism Management Business je program navržený s moderním pohostinstvím v mysli. Program zahrnuje 42 kurzů, stáž (třetí rok) a psaní diplomové práce.

[-]
Čína Macau
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Institute for Tourism Studies, Macau

Po absolvování tohoto kurzu bude student chápat význam plánování s cílem zajistit úspěch akce, sestavit vhodnou vizi a poslání pro událost. Kurz se bude vyvíjet tak, aby ... [+]

Po absolvování tohoto kurzu bude student chápat význam plánování s cílem zajistit úspěch akce, sestavit vhodnou vizi a poslání pro událost. Kurz se bude vyvíjet tak, aby identifikoval, že kreativita hraje ústřední roli při úspěšné akci.

[-]
Čína Macau
Kontaktuj školu
Angličtina,čínština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Institute for Tourism Studies, Macau

IFT v BA cestovního ruchu Retail and Marketing Management je program navržen s moderní pohostinství profesionála v mysli. ... [+]

[-]
Čína Macau
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Institute for Tourism Studies, Macau

BA Hotel Management IFT je program navržený s ohledem na moderní pohostinnost. ... [+]

[-]
Čína Macau
Kontaktuj školu
Angličtina,čínština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Institute for Tourism Studies, Macau

BA Kulinářské umění program IFT je nový program navržen s moderní pohostinství profesionála v mysli. První kohorta studentů vstoupil do 4-leté kurz v září 2011 a bude pro ... [+]

Bakalář v oboru kulinářské managementu umění

BA Kulinářské umění program IFT je nový program navržen s moderní pohostinství profesionála v mysli. První kohorta studentů vstoupil do 4-leté kurz v září 2011 a bude promovat v roce 2015.

Zda mají v úmyslu věnovat se kariéře jako kulinářské kuchař, a před domem správce nebo všestranný kulinářský odborník, 4-rok kurz navazuje na širokou zkušenostní bázi osvědčených lektorů a kvalifikovaných řemeslných technik. Díky celosvětové zkušenosti v rozmezí od 3,4 do 5-ti hvězdičkové hotely Michelin restaurace na místech událostí a podobně, IFT čerpá z této rozsáhlé znalostní báze dodávat ucelené základy široký-založené, z nichž si studenti mohou vzkvétat.... [-]

Čína Macau
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

IFT Anthem

IFT Bachelor of Arts in Culinary Arts Management

IFT Green Campus Video

Institute video by Mazea Zhou and Sunny Sun- 1st Runner-Up Team of IFT Video Competition

IFT Pousada de Mong-Há & Educational Restaurant are awarded the excellence award by TripAdvisor